Aktualno¶ci

INTENCJE MSZY ¦WIĘTYCH

10 - 17.11.2019

TRZYDZIESTA DRUGA NIEDIELA ZWYKŁA 10.11

9.00 Za ¶.p. Jana Pyzę/r/, Kamila, Lucynę, Stanisława Prac, Stanisławę Kurek

11.00 Za nasz± Wspólnotę Parafialn± i Wszystkich modl±cych się z nami

11.00 W 40 rocznicę ¶lubu Bożeny i Stefana z podziękowaniem za wspólnie przeżyte lata, wszelkie łaski z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB GoĽlińskiej dla Jubilatów; w 1 rocznicę urodzin Liliany.

Chrzest: Stanisław Strzeżek; Franciszek Wypych

17.00 Za ¶.p. Romana Bednarczyka/intencja od te¶ciowej/

PONIEDZIAŁEK 11.11

9.00 Za ¶.p. zmarłych poległych w obronie Ojczyzny

17.00 Za ¶.p. Henrykę Jobda, Tadeusza Kuranta, za dusze w czy¶ćcu cierpi±ce

17.00 Za ¶.p. Wandę i Jana Piętków, za zm. z rodziny

WTOREK 12.11

7.00

17.00 Za ¶.p. Helenę Zielińsk±/int. od córki Jadzi z rodzin±/

¦RODA 13.11

7.00

17.00 Za ¶.p. Sylwestra Kwiatkowskiego

17.00 O Boże błogosławieństwo i opiekę MB GoĽlińskiej dla Anety

CZWARTEK 14.11

7.00

17.00 Za ¶.p. Helenę Zielińsk±/od Kółka Różańcowego z GoĽlina Małego/

PIˇTEK 15.11

7.00 Za ¶.p Edmunda Czwajkowskigo

17.00 Za ¶.p. Jana/15r/ i Władysławę Gontarz, za zm. z rodziny

SOBOTA 16.11

7.00 Za ¶.p. Stanisława Knotka/1r/

17.00 Za ¶.p. Jana/9r/, Helenę, Justynę Ciara

17.00 Za ¶.p. Henrykę Jobda, Tadeusza Kuranta, za dusze w czy¶ćcu cierpi±ce

TRZYDZIESTA TRZECIA NIEDIELA ZWYKŁA 17.11

9.00 Za ¶.p. Romana Budytę, za zm. z rodziny

11.00 Za nasz± Wspólnotę Parafialn± i Wszystkich modl±cych się z nami

17.00 Za ¶.p. Józefa Knotka/1r/, Helenę i Władysława Ksi±żek, za zm. z rodziny

INTENCJE MSZY ¦WIĘTYCH

03 - 10.11.2019

TRZYDZIESTA PIERWSZA NIEDIELA ZWYKŁA 03.11

9.00 Za ¶.p. Władysława/3r/,Wacławę Chlebowskich, dziadków Chlebowskich

11.00 Za nasz± Wspólnotę Parafialn± i Wszystkich modl±cych się z nami

17.00 Za ¶.p. Krystynę, Jana, Grzegorza, Zbigniewa Strzeżków, Michała Roka, Stanisława i Wiktora Kołnierzaków, Danutę Goł±b

17.00 Za zmarłych poleconych nam w modlitwie wypominkowej

PONIEDZIAŁEK 04.11

7.00 Za ¶.p. Feliksa Kociszewskiego

17.00 O zdrowie dla Zbigniewa Retmana, za ¶.p. Mirosława Retmana/5r/

17.00 Za ¶.p. Andrzeja i Przemysława Adamczyk

17.00 Za zmarłych poleconych nam w modlitwie wypominkowej

WTOREK 05.11

7.00

17.00 Za zmarłych poleconych nam w modlitwie wypominkowej

17.00 Za ¶.p. Stanisława Pyza/2r/, za zm. z rodziny Pyzów

¦RODA 06.11

7.00 Za ¶.p. Mariannę/8r/ i Henryka Bonderów, Henryka Lenarcika, za zm. z rodziny

17.00 Za ¶.p. Helenę/20r/, Jana Ciarów, dziadków Ciarów i Ksi±żków, za zm. z rodziny

17.00 Za zmarłych poleconych nam w modlitwie wypominkowej

CZWARTEK 07.11

7.00

17.00 O powołania kapłańskie i zakonne

17.00 Za zmarłych poleconych nam w modlitwie wypominkowej

PIˇTEK 08.11

7.00

17.00 Za zmarłych poleconych nam w modlitwie wypominkowej

17.00 Za ¶.p. Edmunda-Czesława Czwajkowskiego w 30 dzień po ¶mierci

SOBOTA 09.11

7.00 Za ¶.p. Stanisława/r/, Mariannę, Franciszka Piekarniaków, za zm. z rodziny

17.00 Za ¶.p. Kazimierza Włodarczyka/od córki Agnieszki z rodz./

TRZYDZIESTA DRUGA NIEDIELA ZWYKŁA 10.11

9.00 Za ¶.p. Jana Pyzę/r/, Kamila, Lucynę, Stanisława Prac, Stanisławę Kurek

11.00 Za nasz± Wspólnotę Parafialn± i Wszystkich modl±cych się z nami

11.00 W 40 rocznicę ¶lubu Bożeny i Stefana z podziękowaniem za wspólnie przeżyte lata, wszelkie łaski z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB GoĽlińskiej dla Jubilatów; w 1 rocznicę urodzin Liliany.

Chrzest: Stanisław Strzeżek; Franciszek Wypych

17.00 Za ¶.p. Romana Bednarczyka/intencja od te¶ciowej/

INTENCJE MSZY ¦WIĘTYCH

27.10. - 03.11.2019

TRZYDZIESTA NIEDIELA ZWYKŁA 27.10

9.00 Za ¶.p. Kazimierza i Krzysztofa Dróżdż, Eugeniusza Tomaszka

9.00 Za ¶.p. Pawła Majewskiego/1r/

11.00 W 18 rocznicę urodzin Michała Żurawia z podziękowaniem za dar życia, wszelkie łaski z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB GoĽlińskiej

11.00 W 18 rocznicę urodzin Marcina Kwiatkowskiego z podziękowaniem za dar życia, wszelkie łaski z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB GoĽlińskiej

Chrzest: Konarzewska Natalia

17.00 W 51 rocznicę ¶lubu Elżbiety i Wiktora z podziękowaniem za wszelkie łaski z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB GoĽlińskiej

PONIEDZIAŁEK 28.10

7.00 Za ¶.p. Franciszka-Marka Jedynak/r/

17.00 W intencji Księży posługuj±cych w Mariańskim Porzeczu

17.00 Za ¶.p. Zdzisława Kompa/8r/, Józefę i Pawła Kurowskich, za zm. z rodz. Bednarczyków

WTOREK 29.10

7.00 Za nasz± Wspólnotę Parafialn± i wszystkich modl±cych się z nami

7.00 Za ¶.p. Ewę Rozum

17.00 Za ¶.p. Eugenię, Wacława, Bogdana Piesiewicz, Franciszkę, Józefa, Waldemara, Eugeniusza Grzegrzółka, Janinę i Wiesława Szlasa, Mariana Kwiatkowskiego, Małgosię Dziubak

¦RODA 30.10

7.00

17.00 Za ¶.p. Józefa Lenarcik/r/,za zm. z rodziny

17.00 Za ¶.p. Dariusza Piesiewicz/od koleżanek z pracy/

CZWARTEK 31.10

7.00 Za ¶.p. Henrykę Jobda, Tadeusza Kuranta

17.00 Za ¶.p. Kazimierza/3r/, Waldemara Kacprzak, za zm. rodziców

PIˇTEK 01. 11 UROCZYSTO¦Ć WSZYSTKICH ¦WIĘTYCH

9.00 Za ¶.p. Józefa, Stefanię, Ewę, Jana, za zm. z rodz. Mi±sków, Ogrodników, Lempkowskich.

11.00 Za nasz± Wspólnotę Parafialn± i Wszystkich modl±cych się z nami, za naszych zmarłych

17.00 Za ¶.p. Michalinę-Stanisławę Stankowsk±

SOBOTA 02.11 DZIEŃ ZADUSZNY

9.00 Za ¶.p. Stanisławę Szczepansk± zd. Pracz, za zm. z rodz. Pracz, Prac, Ksi±żek

9.00 Za ¶.p. Dariusza Piesiewicz/od kolegów ze szkoły w Miętnem/

17.00 Za ¶.p. Zofię, Stanisława, Adama Szostak

17.00 Za zmarłych poleconych nam w modlitwie wypominkowej

TRZYDZIESTA PIERWSZA NIEDIELA ZWYKŁA 03.11

9.00 Za ¶.p. Władysława/3r/,Wacławę Chlebowskich, dziadków Chlebowskich

11.00 Za nasz± Wspólnotę Parafialn± i Wszystkich modl±cych się z nami

17.00 Za ¶.p. Krystynę, Jana, Grzegorza, Zbigniewa Strzeżków, Michała Roka, Stanisława i Wiktora Kołnierzaków, Danutę Goł

INTENCJE MSZY ¦WIĘTYCH

20 - 27.10.2019

DWUDZIESTA DZIEWIˇTA NIEDZIELA ZWYKŁA 20.10

9.00 Za ¶.p. Romana Lewińskiego/3r/

11.00 W 46 rocznicę ¶lubu Elżbiety i Henryka z podziękowaniem za wszelkie łaski z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB GoĽlińskiej

11.00 W 50 rocznicę ¶lubu Barbary i Jacka Gajownik z podziękowaniem za wszelkie łaski z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB GoĽlińskiej

17.00 Za ¶.p. Tadeusza, Jana, Zofię Sabała, Antoniego, Zofię, Wacława Gwardys, Antoniego, Zofię, Marka Zych, Kazimierza, Mariannę Sałacińskich

PONIEDZIAŁEK 21.10

7.00 Za ¶.p. Józefa, Antoniego, Józefę, Mieczysław Kucharskich, Katarzynę, Mariannę, Lucynę z rodziny Jobdów

17.00 W 30 rocznicę ¶lubu z podziękowaniem za wszelkie łaski z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB GoĽlińskiej

17.00 Za ¶.p. Marka Jedynaka/13r/, za zm. z rodzin Jedynak i Gr±zka

WTOREK 22.10

7.00 Za nasz± Wspólnotę Parafialn± i wszystkich modl±cych się z nami

17.00 Za ¶.p. Stefanię i Jana Cie¶lak

17.00 W rocznicę urodzin Małgorzaty z podziękowaniem za wszelkie łaski z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB GoĽlińskiej

¦RODA 23.10

7.00 Za ¶.p. Agatę/r/, za zm. z rodziny Ornat

17.00 Za ¶.p. Mirosława Retmana, Edwarda, Zenobię Ciara, Monikę Stożek, Zygmunta Budytę, o zdrowie dla Zbigniewa Retmana

17.00 Za ¶.p. Edwarda I Zenobię, Teresę Ciara, Zygmunta Budytę, Bolesława i Janinę Malinowskkich

CZWARTEK 24.10

7.00 Za ¶.p. Mariana Koc, za zm. z rodziny

17.00 Za ¶.p Mariannę, Wojciecha, Stefana Krawczyk

PIˇTEK 25. 10

7.00 Za ¶.p. Stanisławę/r/, Jana Osiadacz, za zm. z rodz. Osiadaczów i Jakubowskich

17.00 Za ¶.p. Jana/26r/, Antoninę, Apolinarego Żuraw, Eugeniusza Janickiego, Agnieszkę Januszkiewicz

17.00 Za ¶.p. Mirosława, Jana, Janinę Retman, Antoninę, Stanisława, Jana Siejków, Zofię Osiadacz, Mirosława Kociszewskiego, Barbarę Dubińsk±

SOBOTA 26.10

7.00 Za ¶.p. Zdzisława Pawłowskiego, Ludmiłę, Jerzego, Kazimierza, Zofię, Annę Stebnowsk±, za zm. z rodz. Kaczorowskich

7.00 Za ¶.p. Zofię/3r/ i Kazimierza Sabała, za zm. z rodz. Sabała i Szczepańskich

17.00 Za ¶.p. Tadeusza Chojnackiego

18.00 ¦lub: Bogucki Arkadiusz i Monika Ksi±żek

TRZYDZIESTA NIEDIELA ZWYKŁA 27.10

9.00 Za ¶.p. Kazimierza i Krzysztofa Dróżdż, Eugeniusza Tomaszka

9.00 Za ¶.p. Pawła Majewskiego/1r/

11.00 W 18 rocznicę urodzin Michała Żurawia z podziękowaniem za dar życia, wszelkie łaski z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB GoĽlińskiej

11.00 W 18 rocznicę urodzin Marcina Kwiatkowskiego z podziękowaniem za dar życia, wszelkie łaski z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB GoĽlińskiej

Chrzest: Natalia Konrzewska

17.00 W 51 rocznicę ¶lubu Elżbiety i Wiktora z podziękowaniem za wszelkie łaski z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB GoĽlińskiej

INTENCJE MSZY ¦WIĘTYCH

13 - 20.10.2019

DWUDZIESTA ÓSMA NIEDZIELA ZWYKŁA 13.10

9.00 Za ¶.p. Feliksę/1r/,Jana/36r/ Lenarcików, za zm. z rodziny, Henrykę, Janinę, Szczepana Płatków

11.00 Za Parafian i Wszystkich modl±cych się z nami

11.00 W 5 rocznicę ¶lubu Moniki i Piotra z podziękowaniem za wszelkie łaski z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB GoĽlińskiej

Chrzest: Izabeli Boguckiej

17.00 O Boże błogosławieństwo i wszelkie potrzebne łaski dla Członków Różańca z Wicia

PONIEDZIAŁEK 14.10

7.00 Za ¶.p. Antoniego Stefana, Katarzynę, za zm. z rodziny Jobdów, Józefa Kucharskiego

7.00 O łaskę szczę¶liwej operacji dla Alicji Turbak-Starz; za ¶.p. Danutę Starz

17.00 Za ¶.p. Władysławę/8r/, Ryszarda Kłos, dziadków Kłosów i Lenarcików, za zm. z rodziny

WTOREK 15.10

7.00

17.00 Za ¶.p. Tadeusza, Andrzeja, Wacława, Andrzeja, Mariannę B±bików, Jolantę Przybysz, Stanisława i Genowefę Wójcik, Henryka, Alicję Rozum.

17.00 Za ¶.p. Adama Banasiaka/4r/

¦RODA 16.10

7.00

17.00 Za ¶.p. Romana Kurowskiego, dziadków Kurowskich i WoĽniaków, Feliksę, Tadeusza, WoĽniak

17.00 Za ¶.p. Józefa, Katarzynę Gajownik, Jana, Henryka, Feliksa, Władysławę, Romana WoĽniak

CZWARTEK 17.10

7.00

17.00 W 10 rocznicę urodzin Weroniki; w 4 rocznicę Łucji o Boże błogosławieństwo i opiekę MB GoĽlińskiej

PIˇTEK 18. 10

7.00 Za ¶.p. Mariannę/r/ i Józefa Grylak

17.00 Za ¶.p. Sylwestra Kwiatkowskiego

17.00 Za ¶.p. Mariannę i Jana Nogal, Elżbietę Zdrojewsk±

SOBOTA 19.10

7.00 Za ¶.p. Henrykę Jobda, Tadeusza Kuranta

17.00 Za ¶.p. Stefana i Stanisławę Ciara

17.00 Za ¶.p. Waldemara Smolińskiego/od siostry z rodzin±/

DWUDZIESTA DZIEWIˇTA NIEDZIELA ZWYKŁA 20.10

9.00 Za ¶.p. Romana Lewińskiego/3r/

11.00 W 46 rocznicę ¶lubu Elżbiety i Henryka z podziękowaniem za wszelkie łaski z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB GoĽlińskiej

11.00 W 50 rocznicę ¶lubu Barbary i Jacka Gajownik z podziękowaniem za wszelkie łaski z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB GoĽlińskiej

17.00 Za ¶.p. Tadeusza, Jana, Zofię Sabała, Antoniego, Zofię, Wacława Gwardys, Antoniego, Zofię, Marka Zych, Kazimierza, Mariannę Sałacińskich

INTENCJE MSZY ¦WIĘTYCH

06 - 13.10.2019

DWUDZIESTA SIÓDMA NIEDZIELA ZWYKŁA 06.10

9.00 Za ¶.p. Teresę Sielsk±, Agnieszkę Januszkiewicz, za zm. z rodz. Sielskich i Fabianiaków

11.00 Za Parafian i Wszystkich modl±cych się z nami

17.00 Za ¶.p. Henryka Osiadacza

PONIEDZIAŁEK 07.10

7.00 Za ¶.p. Andrzeja, Barbarę, Stanisława, Katarzynę, Romana, Jana, Tadeusza Budytów

17.00 Za Żywych i Zmarłych członków Żywego Różańca z Mariańskiego Porzecza

17.00 Za ¶.p. Leokadię, Michała Strzeżków, Zbigniewa Walenckiego, Henryka Tkaczyka,za zm. dziadków

WTOREK 08.10

7.00 Za ¶.p. Adama Zielińskiego/4r/, Marię, Eugeniusza, Janusza Kapałowskich, za zm. z rodziny Zielińskich i Kapałowskich

17.00 Za ¶.p. Janinę Siwek/r/, za zm. z rodziny Siwek

17.00 Za ¶.p. Stefana i Stanisławę Ciara

¦RODA 09.10

7.00 Za ¶.p. Stanisława Zaręba

17.00 Za ¶.p. Cecylię/15r/, Tomasza Szczepańskich

17.00 Za ¶.p. Henrykę Jobda/int. od rodz. Kurków/

CZWARTEK 10.10

7.00 Za ¶.p. Stanisława Zaręba

17.00 Za ¶.p. Stanisławę Kurek, Kamila, Lucynę, Stanisława Prac, Jana Pyzę

17.00 O powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii

PIˇTEK 11. 10

7.00 Za ¶.p. Stanisława Zaręba

17.00 Za ¶.p. Helenę, Mariana, Stanisława, Janusza Zarębów

17.00 Za ¶.p. Tomasza, Mariannę, Józefa, Janinę, Józefa, Reginę, Helenę, Zdzisława, za zmarłych z rodziny

SOBOTA 12.10

7.00 Za ¶.p. Andrzeja/15r/, Annę Łuszczyk, za zmarłych z rodziny

17.00 Za ¶.p. Mariannę, Stanisława, Józefa Krawczyków, Zofię, Jana, Krzysztofa Michników

17.00 Za ¶.p. Teresę Gontarz/z okazji imienin/

DWUDZIESTA ÓSMA NIEDZIELA ZWYKŁA 13.10

9.00 Za ¶.p. Feliksę/1r/,Jana/30r/ Lenarcików, Jana, Stefana Płatka, za zm. z rodziny

11.00 Za Parafian i Wszystkich modl±cych się z nami

1.00 W 5 rocznicę ¶lubu Moniki i Piotra z podziękowaniem za wszelkie łaski z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB GoĽlińskiej

Chrzest: Izabeli Boguckiej

17.00 O Boże błogosławieństwo i wszelkie potrzebne łaski dla Członków Różańca z Wicia

INTENCJE MSZY ¦WIĘTYCH

29.09. - 06.10.2019

DWUDZIESTA SZÓSTA NIEDZIELA ZWYKŁA 29.09

9.00 Za ¶.p. Jadwigę/10r/ Wojciecha/39r/ Biczyków, za zm. z rodz. Ochniów i Biczyków

11.00 W 20 rocznicę ¶lubu Marzeny i Rafała Sosnowskich z podziękowaniem za wszelkie łaski z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB GoĽlińskiej dla Jubilatów i ich dzieci

11.00 Za Parafian i Wszystkich modl±cych się z nami

17.00 Za ¶.p. Jana Łuczaka, za zm. z rodz. Łuczaków i Ciarów

PONIEDZIAŁEK 30.09

7.00

17.00 Za ¶.p. Helenę i Feliksa Ksi±żek, Mariannę Kędziorek, Stanisława Mierczarskiego, za zm. z rodz. Ksi±żków i Kurków

17.00 Za ¶.p. Wacława Kwiatkowskiego, za zm. z rodziny, rodziców Jaworskich

WTOREK 01.10

7.00

17.00 Za ¶.p. Barbarę i Józefa Pi±tek, Zofię Lempkowsk±, Stanisławę i Władysława Fabianiak

¦RODA 02.10

7.00

17.00 O wszelkie łaski dla członków Żywego Różańca i ich rodzin z Niecieczy

17.00 Za ¶.p. Andrzeja Adamczyka

CZWARTEK 03.10

7.00 Za ¶.p. Józefa Szlasę/2r/

17.00 Za ¶.p. Henryka, Pawła, Barbarę Mo¶cickich

17.00 O powołania kapłańskie i zakonne

PIˇTEK 04. 10

7.00 Za ¶.p. dziadków Wacławę i Władysława Chlebowskich, Mikołaja Błachno

17.00 W intencji Kólka Różańcowego i ich rodzin z GoĽlina Małego

SOBOTA 05.10

7.00 Za ¶.p. Henryka/9r/, Mariannę Bonderów, Henryka Lenarcika, za zm. z rodzin Bonderów, Ciarów, Lenarcików.

7.00 W 25 rocznicę ¶lubu Zbigniewa i Barbary Knotek z podziękowaniem za wspólnie przeżyte lata, wszelkie otrzymane łaski z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo i opiekę MB

15.00 ¦lub: Bartłomiej Michalczyk i Katarzyna Przybysz

16.00 ¦lub: Marcin Soszka i Karolina Chlebowska

17.00 Za ¶.p. Zmarłych poleconych nam w modlitwie wypominkowej

18.00 ¦lub: Szymon Gajowniczek i Justyna Nazarko

DWUDZIESTA SIÓDMA NIEDZIELA ZWYKŁA 06.10

9.00 Za ¶.p. Teresę Sielsk±, Agnieszkę Januszkiewicz, za zm. z rodz. Sielskich i Fabianiaków

11.00 Za Parafian i Wszystkich modl±cych się z nami

17.00 Za ¶.p. Henryka Osiadacza

INTENCJE MSZY ¦WIĘTYCH

22 - 29.09.2019

DWUDZIESTA PIˇTA NIEDZIELA ZWYKŁA 22.09

9.00 Za ¶.p. Zygmunta Kowalczyka/18r/, Czesława i Adolfa Lodowskich

9.00 W 30 rocznicę ¶lubu Iwony i Zbigniewa Sosnowskich, z podziękowaniem za wszelkie łaski z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB GoĽlińskiej

11.00 Za Parafian i Wszystkich modl±cych się z nami

Chrzest: Tymon Jedynak

17.00 Za ¶.p. Sylwestra Kwiatkowskiego

PONIEDZIAŁEK 23.09

7.00

17.00 Za ¶.p. Andrzeja Adamczyka/int. od siostry/

WTOREK 24.09

7.00

17.00 Za ¶.p. Dariusza Piesiewicza/int od Honoraty z rodzin±/

17.00 Za ¶.p. Lilię, Władysławę, Antoniego Budyta, Leszka Br±blika

¦RODA 25.09

7.00

17.00 Za ¶.p. Józefa Zaręba/22r/, dziadków Zarębów, Budytów, Młynarczyków, Zenona Gosa

CZWARTEK 26.09

7.00

17.00 Za ¶.p. Michalinę,-Stanisławę Stankowsk± w 30 dzień po ¶mierci

PIˇTEK 27. 09

7.00

17.00 Za ¶.p. Wacława Sławińskiego

SOBOTA 28.09

7.00 Za ¶.p. Dariusza Piesiewicza w 30 dzień po ¶mierci

15.00 ¦lub: Mateusz Zięcina i Sandra Szymańska

16.00 ¦lub: Marcin Filipek i Edyta Choim

17.00 Za ¶.p. Wacława B±bik/z racji imienin/, Stanisława i Irenę B±bik, Henryka i Mieczysława Przybysz, Agnieszkę Kowalsk±, Bogumiłę Chodosz, Alinę i Kazimierza Kurach

DWUDZIESTA SZÓSTA NIEDZIELA ZWYKŁA 29.09

9.00 Za ¶.p. Jadwigę/10r/ Wojciecha/39r/ Biczyków, za zm. z rodz. Ochniów i Biczyków

11.00 W 20 rocznicę ¶lubu Marzeny i Rafała Sosnowskich z podziękowaniem za wszelkie łaski z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB GoĽlińskiej dla Jubilatów i ich dzieci

11.00 Za Parafian i Wszystkich modl±cych się z nami

17.00 Za ¶.p. Jana Łuczaka, za zm. z rodz. Łuczaków i Ciarów

INTENCJE MSZY ¦WIĘTYCH

15 - 22.09.2019

DWUDZIESTA CZWARTA NIEDZIELA ZWYKŁA 15.09

9.00 Za ¶.p. Zofię/2r/, Eugeniusza Ksi±żek, za zm. z rodziny

11.00 W 3 rocznicę ¶lubu Anny i Patryka Domareckich, w 1 rocznicę urodzin Łucji z podziękowaniem za wszelkie łaski z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo i opiekę MB GoĽlinskiej

11.00 Za Parafian i Wszystkich modl±cych się z nami

17.00 Za ¶.p. Janusza Biczyk/5r/

PONIEDZIAŁEK 16.09

7.00

17.00 Za ¶.p. Barbarę Michalsk±/int. od Teresy Budyta z rodzin±/

WTOREK 17.09

7.00

17.00 Za ¶.p. Stanisława Makowskiego w 30 dzień po ¶mierci

17.00 Za ¶.p. Zdzisława Jaskulak, Helenę Żelazo, Jana Dębeckiego, Marię, Henryka, Adama Jaworskich

¦RODA 18.09

7.00

17.00 W intencji przyjmuj±cych sakrament bierzmowana

CZWARTEK 19.09

7.00 Za ¶.p. Honoratę/12r/ i Władysława Tywonek, za zm. z rodziny

17.00 Za ¶.p. Waldemara Smolińskiego/od siostry z rodzin±/

PIˇTEK 13. 09

7.00

17.00 Za ¶.p. Janinę Strzeleck±/2r/, Jozefa Łuszczyka, za zm. z rodziny

18.00 ¦lub: Paweł Żurawek i Marlena Saganek

SOBOTA 14.09

7.00 Za ¶.p. Karolinę Łuczak/int. od rodziny/

7.00 Za ¶.p. Annę , Antoniego, Bolesława Widłak, dziadków Widłaków i Wójcikowskich

16.00 ¦lub: Krzysztof Pacholec i Żaklina Traczyk

17.00 W 1 rocznicę ¶lubu Sylwi i Łukasza o potrzebne łaski i opiekę MB GoĽlińskiej

DWUDZIESTA PIˇTA NIEDZIELA ZWYKŁA 22.09

9.00 Za ¶.p. Zygmunta Kowalczyka/18r/, Czesława i Adolfa Lodowskich

9.00 W 30 rocznicę ¶lubu Iwony i Zbigniewa Sosnowskich, z podziękowaniem za wszelkie łaski z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB GoĽlińskiej

11.00 Za Parafian i Wszystkich modl±cych się z nami; chrzest: Tymon Jedynak

17.00 Za ¶.p. Sylwestra Kwiatkowskiego

INTENCJE MSZY ¦WIĘTYCH

08 - 15.09.2019

DWUDZIESTA TRZECIA NIEDZIELA ZWYKŁA 08.09 ODPUST PARAFIALNY DOŻYNKI

9.00 W 5 rocznicę urodzin Hani Banasiewicz z podziękowaniem za dar życia, wszelkie łaski z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB GoĽlińskiej dla Jubilatki i jej najbliższych

11.00 Z podziękowaniem za tegoroczne zbiory

11.00 Za Parafian i Wszystkich modl±cych się z nami

11.00 Z podziękowaniem za tegoroczne plony od mieszkańców Starego Podola

17.00 Za ¶.p. Zofię, Wacława, Helenę Dudzińskich

PONIEDZIAŁEK 09.09

7.00 Za ¶.p. Henrykę Jobda w 30 dzień po ¶mierci

17.00 Za ¶.p. Mieczysława Szajnach/int. od żony i rodziny/

WTOREK 10.09

7.00 W 25 rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa z podziękowaniem za wspólnie przeżyte lata z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB GoĽlińskiej

17.00 Za ¶.p. Andrzeja, Zofię, Zofię Osiadacz, Sylwestra Kwiatkowskiego

¦RODA 11.09

7.00

17.00 Za ¶.p. Henryka Krawczyka, Annę Rozum, za zm. z rodziny

CZWARTEK 12.09

7.00 Za ¶.p. Józefa Nosol w 6 miesi±c po ¶mierci

17.00 Za ¶.p. Justynę Ciara/10r/, Jana i Helenę Ciara, za zm. z rodziny

17.00 Za ¶.p. Piotra i Mariannę Rozum, za zm. z ich rodzin

PIˇTEK 13. 09

7.00

15.00 ¦lub: Henryk i Elżbieta

16.00 ¦lub: Maksymilian i Paulina

17.00 Za ¶.p. Stanisławę/r/, Józefa, Leokadię Po¶wiata, Helenę, Antoniego, Przemysława, Andrzeja Adamczyk, za zm. z tych rodzin

SOBOTA 14.09

7.00 Za ¶.p. Barbarę Michalsk± w 30 dzień po ¶mierci

17.00 Za ¶.p. Apolonię Chabrzyńsk±, Adama Kozłowskiego, dziadków Chabrzyńskich i Krawczyków

17.00 Za ¶.p. Wacława/r/, Ewę/r/ Mi±sek, Dariusza i Zdzisławę Po¶wiata, Małgorzatę Kosick±, Stanisławę Dudkiewicz, za zm. z rodzin Rybarczyków i Zadróżnych

DWUDZIESTA CZWARTA NIEDZIELA ZWYKŁA 15.09

9.00 Zofię/2r/, Eugeniusza Ksi±żek, za zm. z rodziny

11.00 W 3 rocznicę ¶lubu Anny i Patryka Domareckich, w 1 rocznicę urodzin Łucji z podziękowaniem za wszelkie łaski z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo i opiekę MB GoĽlinskiej

11.00 Za Parafian i Wszystkich modl±cych się z nami

17.00 Za ¶.p. Janusza Biczyk/5r/

INTENCJE MSZY ¦WIĘTYCH

01 - 08.09.2019

DWUDZIESTA DRUGA NIEDZIELA ZWYKŁA 01.09

9.00 Za ¶.p. Agnieszkę Januszkiewicz/11r/, Helenę/3r/ i Jana Sielskich, Antoninę, Jana Żuraw, za zm. z rodz. Sielskich i Żurawiów

11.00 W 30 rocznicę ¶lubu Ewy i Sylwestra z podziękowaniem za wspólnie przeżyte lata, z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB GoĽlińskiej dla Jubilatów i ich najbliższych

11.00 W dniu imienin ks. Stefana z podziękowaniem za wszelkie łaski, z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB GoĽlińskiej

Chrzest: Stefan Gawry¶

17.00 Za ¶.p. Stefana, Helenę, Stanisława Sławińskich, Stanisława/r/, Feliksę Gajownik, za zm. z tych rodzin

PONIEDZIAŁEK 02.09

7.00 Za ¶.p. Jana/r/, za zm. z rodz. Siwek

8.00 W intencji dzieci, młodzieży, nauczycieli rozpoczynaj±cych nowy rok szkolny i katechetyczny

17.00 Za ¶.p. Stefana Budytę, Wacława Sławińskiego, za zm. z rodziny

WTOREK 03.09

7.00 Za ¶.p. Romana Bednarczyka w 30 dzień po ¶mierci

17.00 Za ¶.p. Sylwestra Kwiatkowskiego

17.00 Za ¶.p. Andrzeja Adamczyka

¦RODA 04.09

7.00

17.00 Za ¶.p. Rozalię/r/, Jana Dróżdż, za zm. z rodzin

CZWARTEK 05.09

7.00

17.00 O powołania kapłańskie i zakonne

PIˇTEK 06.09

7.00

17.00 Za ¶.p. Jana, Katarzynę, Bronisławę, Stanisława Widłak, Teresę Łuczak, za zm. z rodz. Widłaków i Szostaków

SOBOTA 07.09

7.00 Za ¶.p. Mariannę i Stanisława Piekarniak, Stanisława Szczypka, za zm. z rodziny

17.00 Za ¶.p. zmarłych poleconych nam w modlitwie wypominkowej

DWUDZIESTA TRZECIA NIEDZIELA ZWYKŁA 08.09 ODPUST PARAFIALNY DOŻYNKI

9.00 W 5 rocznicę urodzin Hani Banasiewicz z podziękowaniem za dar życia, wszelkie łaski z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB GoĽlińskiej dla Jubilatki i jej najbliższych

11.00 Z podziękowaniem za tegoroczne zbiory

11.00 Za Parafian i Wszystkich modl±cych się z nami

11.00 Z podziękowaniem za tegoroczne plony od mieszkanców Starego Podola

17.00 Za ¶.p. Zofię, Wacława, Helenę Dudzińskich

INTENCJE MSZY ¦WIĘTYCH

25.08. - 01.09.2019

DWUDZIESTA PIERWSZA NIEDZIELA ZWYKŁA 25.08

9.00 Za ¶.p. Romana, Stefanię, Maksymiliana, Hannę Sławińskich

11.00 W 30 rocznicę ¶lubu Małgorzaty i Macieja Wrochna z podziękowaniem za wspólnie przeżyte lata, z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB GoĽlińskiej dla Jubilatów i ich najbliższych

11.00 W 10 rocznicę ¶lubu Beaty i Pawła Choim z podziękowaniem za wspólnie przeżyte lata, wszelkie łaski, z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB GoĽlińskiej dla Jubilatów i ich dzieci

11.00 W 30 rocznicę ¶lubu Jolanty i Jarosława Łuczak z podziękowaniem za wspólnie przeżyte lata, z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB GoĽlińskiej dla Jubilatów i ich najbliższych

Chrzest: Laura Sabała, Jakub Siejka

17.00 Za ¶.p. Mariana Strzeleckiego/7r/, za zmarłych z rodziny

PONIEDZIAŁEK 26.08

7.00 Za ¶.p. Stanisława Makowskiego/od Kazimierza i Adama Osiadacz/

7.00 W intencji nowożeńców

17.00 Za ¶.p. Genowefę/r/ i Stanisława Kurowskich

WTOREK 27.08

7.00 Za ¶.p. Henrykę Jobda/od Janiny WoĽniak/

7.00 Za Parafian, Pielgrzymów i Go¶ci

17.00 Za ¶.p. Stanisława, Barbarę Pawlickich, za zm. z rodziny

¦RODA 28.08

7.00

17.00 Za ¶.p. Jakuba Kołnierzak/1r/

17.00 Za ¶.p. Aleksandrę i Edmunda, Mirosława i Tadeusza Maszkiewicz, za zm. z rodziny

CZWARTEK 29.08

7.00

17.00 Za ¶.p. Stanisława Widłak, Teresę Łuczak

PIˇTEK 30.08

7.00

16.00 ¦lub: Piotr Stachurski i Anna Klempka

17.00 Za ¶.p. Henrykę Jobda, Tadeusza Kurant

SOBOTA 31.08

7.00 Za ¶.p. Henrykę Jobda/od rodz. ze Starachowic/

17.00 Za ¶.p. Helenę, Jana, Teresę Sielskich, Helenę i Jana gnat, Agnieszkę Januszkiewicz, Zdzisława Jaskulaka

18.00 ¦lub: Łukasz Jaworski i Joanna Radzik

DWUDZIESTA DRUGA NIEDZIELA ZWYKŁA 01.09

9.00 Za ¶.p. Agnieszkę Januszkiewicz/11r/, Helenę/3r/ i Jana Sielskich, Antoninę, Jana Żuraw, za zm. z rodz. Sielskich i Żurawiów

11.00 W 30 rocznicę ¶lubu Ewy i Sylwestra z podziękowaniem za wspólnie przeżyte lata, z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB GoĽlińskiej dla Jubilatów i ich najbliższych

Chrzest: Stefan Gawry¶

17.00 Za ¶.p. Stefana, Helenę, Stanisława Sławińskich, Stanisława/r/, Feliksę Gajownik, za zm. z tych rodzin

INTENCJE MSZY ¦WIĘTYCH

18 - 25.08.2019

DWUDZIESTA NIEDZIELA ZWYKŁA 18.08

9.00 Za ¶.p. Apolonię Karpisz/4r/, Henryka, za zm. z rodzin Karpiszów i Budytów

11.00 Za Parafian, Pielgrzymów i Go¶ci

11.00 W 20 rocznicę ¶lubu Beaty i Jarosława Gromuł z podziękowaniem za wspólnie przeżyte lata, wszelkie łaski, z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB GoĽlińskiej dla Jubilatów i ich najbliższych

11.00 W 50 rocznicę ¶lubu Teresy i Edwarda Sławińskich z podziękowaniem za wspólnie przeżyte lata, z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB GoĽlińskiej dla Jubilatów i ich dzieci

Chrzest: Kacper Nasiłowski

17.00 Za ¶.p. Helenę, Jana, Teresę Sielskich, Agnieszkę Januszkiewicz, Antoninę, Jana, Apolinarego Żuraw, Eugeniusza Janickiego, za zm. z rodz. Sielskich, Żurawiów

PONIEDZIAŁEK 19.08

7.00 Za ¶.p. Stanisława/r/, za zm. z rodziny Ornatów

7.00 O Boże błogosławieństwo, jedno¶ć w rodzinie

17.00 Za ¶.p. Mieczysława Szajnach/od rodz. Nowak/

WTOREK 20.08

7.00 Za ¶.p. Apolinarego, Ewę, Stefanię, Józefa Rozum, Zbigniewa Krzysztoszka, Annę, Feliksa, Kazimierza Włodarczyk

17.00 Za ¶.p. Tadeusza, Andrzeja, Wacława, Andrzeja, Mariannę B±bik, Jolantę Przybysz, Stanisława, Genowefę Wójcik, Henryka, Alinę Rozum.

¦RODA 21.08

7.00 Za ¶.p. Henrykę Jobda/od Elżbiety WoĽniak z rodzin±/

17.00 O łaskę wiary dla Moniki i Roberta

17.00 Za ¶.p. Miłosza i Wiesława Chyb

CZWARTEK 22.08

7.00

17.00 Za ¶.p. Sylwestra Kwiatkowskiego

PIˇTEK 23.08

7.00 Za ¶.p. Henrykę Jobda/od rodz. Jelskich/

17.00 Za ¶.p. Reginę, Tadeusza Rozum, Sebastiana, Genowefę, Wacława Mi±sek

18.00 ¦lub: Maciej Paszyński i Angelika Kotas

SOBOTA 24.08

7.00 Za ¶.p. Henrykę Jobda/od Jolanty Kołnierzak z rodzin±/

16.00 ¦lub: Daniel Ożga i Apolonia Dwurnik

17.00 Za ¶.p. Kazimierza Włodarczyk/od córki Małgorzaty/

18.00 ¦lub: Piotr Filip i Katarzyna Wi¶niewska

DWUDZIESTA PIERWSZA NIEDZIELA ZWYKŁA 25.08

9.00 Za ¶.p. Romana, Stefanię, Maksymiliana, Hannę Sławińskich

11.00 W 30 rocznicę ¶lubu Małgorzaty i Macieja Wrochna z podziękowaniem za wspólnie przeżyte lata, z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB GoĽlińskiej dla Jubilatów i ich najbliższych

11.00 W 10 rocznicę ¶lubu Beaty i Pawła Choim z podziękowaniem za wspólnie przeżyte lata, wszelkie łaski, z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB GoĽlińskiej dla Jubilatów i ich dzieci

11.00 W 30 rocznicę ¶lubu Jolanty i Jarosława Łuczak z podziękowaniem za wspólnie przeżyte lata, z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB GoĽlińskiej dla Jubilatów i ich najbliższych

Chrzest: Laura Sabała, Jakub Siejka

17.00 Za ¶.p. Mariana Strzeleckiego/7r/, za zmarłych z rodziny

INTENCJE MSZY ¦WIĘTYCH

11 - 18.08.2019

DZIEWIETNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA 11.08

9.00 Za ¶.p. Władysława, Bronisławę, Józefa, Jana Widłaków, Genowefę, Jana, Henryka Górskich, Wiesława i Arkadiusza Kalinowskich

11.00 Za Parafian, Pielgrzymów i Go¶ci

11.00 W 10 rocznicę ¶lubu Pauliny i Łukasza z podziękowaniem za wspólnie przeżyte lata, z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB GoĽlińskiej dla Jubilatów i ich dzieci

17.00 W intencji Maksymiliana z racji urodzin

PONIEDZIAŁEK 12.08

7.00 Za ¶.p. Mariannę i Henryka Bonderów

17.00 Za ¶.p. Mariannę i Franciszka Pyza, za zm. z rodziny

WTOREK 13.08

7.00 Za ¶.p. Mariannę B±kowsk±, za dusze w czy¶ćcu cierpi±ce

17.00 Za ¶.p. Mariannę Sabała

17.00 Za ¶.p. Mariannę i Józefa Grylak

¦RODA 14.08

7.00 W 25 rocznicę ¶lubu Melanii i Jarosława z podziękowaniem za wspólnie przeżyte lata, wszelkie łaski, z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB GoĽlińskiej dla Jubilatów i ich najbliższych

7.00 Za ¶.p. Mariannę Ciara, Klarę i Józefa B±bik

17.00 Za ¶.p. Bolesława, Mariannę, Halinę Zapa¶nik

CZWARTEK 15.08 UROCZYST¦Ć WNIEBOWZIĘCIA NAJ¦WIĘTSZEJ MARYI PANNY

9.00 Za ¶.p. Jakuba, Helenę, Aleksandra, Dariusza Lewińskich, Henryka Ajdackiego, Zofię, Mariannę, Andrzeja, Henryka KuĽnickich

9.00 W 40 rocznicę ¶lubu Bożeny i Jana z podziękowaniem za wspólnie przeżyte lata, wszelkie łaski, z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB GoĽlińskiej dla Jubilatów i ich najbliższych

12.00 Za Parafian, Pielgrzymów i Go¶ci

17.00 Za ¶.p. Kazimierza i Stanisławę Retman, za ich rodziców i rodzeństwo, za zm. z rodzin Koczyków i Krawczyków

PIˇTEK 16.08

7.00 Za ¶.p. Marię/z racji imienin/, Michała, Józefa Łuszczyk

17.00 Za ¶.p. Juliana Knotka, Krzysztofa, Stanisława, Genowefę, Zofię, Waldemara Ciarów.

18.00 ¦lub: Maciej Paszyński i Angelika Kotas

SOBOTA 17.08

7.00 Za ¶.p. Henrykę Jobda/od chrze¶nicy z rodzin±/

17.00 W 55 rocznicę ¶lubu Feliksa i Stanisławy z podziękowaniem za wspólnie przeżyte lata, wszelkie łaski, z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB GoĽlińskiej dla Jubilatów i ich najbliższych

17.00 Za ¶.p. Stanisława, Mariannę, Adama, Andrzeja, Stanisława, Mariannę, Krystynę, Jerzego Krawczyk, Marka Kazimierczak, Jakuba Kołnierzak

DWUDZIESTA NIEDZIELA ZWYKŁA 18.08

9.00 Za ¶.p. Apolonię Karpisz/4r/, Henryka, za zm. z rodzin Karpiszów i Budytów

11.00 Za Parafian, Pielgrzymów i Go¶ci

11.00 W 20 rocznicę ¶lubu Beaty i Jarosława Gromuł z podziękowaniem za wspólnie przeżyte lata, wszelkie łaski, z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB GoĽlińskiej dla Jubilatów i ich najbliższych

11.00 W 50 rocznicę ¶lubu Teresy i Edwarda Sławińskich z podziękowaniem za wspólnie przeżyte lata, z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB GoĽlińskiej dla Jubilatów i ich dzieci

Chrzest: Kacper Nasiłowski

17.00 Za ¶.p. Helenę, Jana, Teresę Sielskich, Agnieszkę Januszkiewicz, Antoninę, Jana, Apolinarego Żuraw, Eugeniusza Janickiego, za zm. z rodz. Sielskich, Żurawiów

INTENCJE MSZY ¦WIĘTYCH

04 - 11.08.2019

OSIEMNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA 04.08

9.00 Za ¶.p. Reginę i Tadeusza Rozum, Józefa, Bronisławę, Jana, Władysława Widłak, za zm. z rodz. Kalinowskich

11.00 Za Parafian, Pielgrzymów i Go¶ci

Chrzest: Patryk Ciara

17.00 Za ¶.p. Jana, Mariannę Siekierzyńskich, Jana, Józefę Chodosz, Juliannę, Feliksa, Wojciecha Siekierzyńskich, za zm. z rodz. Chodoszów i Siekierzyńskich, Józefę, Jakuba Olszewskich, Henrykę, Mariana Chodosz.

PONIEDZIAŁEK 05.08

7.00

17.00 Za ¶.p. Jolantę Burakowsk±/10r/, Bogusława i Wandę Bytniewskich

WTOREK 06.08

7.00 Za ¶.p. Bogdana Olszewskiego/od Elżbiety/

17.00 Za ¶.p. Annę i Jana Jaworskich, Tadeusza Kuranta, za zm. z rodz. Wołowiczów , Jaworskich

¦RODA 07.08

7.00

17.00 Podziękowanie za wszelkie łaski, z pro¶b± o zdrowie dla Heleny i Stanisława Paternak

CZWARTEK 08.08

7.00 Za ¶.p. Małgorzatę Dziubak, Mariannę, Wacława, Barbarę Kwiatkowskich, Janinę, Wiesława Szlasa, Franciszkę, Józefa, Waldemara, Eugeniusza Grzegrzółków, Bogdana, Genowefę, Wacława Piesiewicz

17.00 Za ¶.p. Mariannę Strachota/od Kółka Różańcowego z Wicia/

PIˇTEK 09.08

7.00

16.00 ¦lub: Michał Godlewski i Paulina Augustyniak

17.00 Za ¶.p. Bogdana Ogrodnika, za zm. z rodz. Majewskich, Ogrodników

SOBOTA 10.08

7.00 Za ¶.p. Andrzeja Adamczyka

15.00 ¦lub: Dutkiewicz Marcin i Grzebalska Anna

16.00 ¦lub: Urliński Michał i Borzęcka Joanna

17.00 ¦lub: Gajownik Sebastian i Czarska Kinga

18.00 ¦lub: Krawczyk Dariusz i Ewelina Retman

19.00 ¦lub: Boulahmair Sid Ali Faiz i Ruszczyk Agata

DZIEWIETNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA 11.08

9.00 Za ¶.p. Władysława, Bronisławę, Józefa, Jana Widłaków, Genowefę, Jana, Henryka Górskich, Wiesława i Arkadiusza Kalinowskich

11.00 Za Parafian, Pielgrzymów i Go¶ci

11.00 W 10 rocznicę ¶lubu Pauliny i Łukasza z podziękowaniem za wspólnie przeżyte lata, z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB GoĽlińskiej dla Jubilatów i ich dzieci

17.00 W intencji Maksymiliana z racji urodzin

INTENCJE MSZY ¦WIĘTYCH

28.07 - 04.08.2019

SIEDEMNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA 28.07

9.00 Za ¶.p. Teresę Sielsk±/2r/, Agnieszkę Januszkiewicz, za zm. z rodz. Sielskich i Fabjaniakow

11.00 Za Parafian, Pielgrzymów i Go¶ci

11.00 W 18rocznicę urodzin Kingi Kołnierzak z podziękowaniem za wszelkie otrzymane łaski, z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB GoĽlińskiej

17.00 Za ¶.p. Sebastiana/r/, Wacława, Genowefę Mi±sek, Alinę, Stanisława Gos

17.00 W 40 rocznicę ¶lubu z podziękowaniem za wspólnie przeżyte lata, z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB GoĽlińskiej

PONIEDZIAŁEK 29.07

7.00 Za ¶.p. Andrzeja Łuczak, dusze w czy¶ćcu cierpi±cev

7.00 O wszelkie potrzebne łaski dla krewnych ks. Stefana

17.00 Za ¶.p. Henryka Lenarcika/od Wspólnoty Przyjaciela Oblubieńca ze Stężycy/

WTOREK 30.07

7.00 Za ¶.p. Andrzeja Adamczyka i jego rodziny/int od rodziców/

17.00 Za ¶.p. Stanisławę i Józefa Pełka

17.00 Za ¶.p. Mieczysława Szejnach w 30 dzień po ¶mierci

¦RODA 31.07

7.00 Za ¶.p. Stanisława/r/, Katarzynę, Barbarę, Andrzeja, Romana, Jana, Tadeusza Budytów

17.00 O zdrowie, Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski za przyczyn± Matki Bożej

17.00 Podziękowanie za łaskę chrztu Gabrieli Strzeleckiej, w intencji rodziców, rodziców chrzestnych, szafarza chrztu.

vv

CZWARTEK 01.08

7.00 Za ¶.p. Mariannę Strachota/od rodz. Strzeleckich/

17.00 O powołania kapłańskie i zakonne

PIˇTEK 02.08

7.00 Za ¶.p. Krzysztofa Wawrockiego, Mariannę i Tadeusza Lipskich

17.00 Za ¶.p. Waldemara Smolińskiego/od siostry z rodzin±/

SOBOTA 03.08

7.00 O błogosławieństwo Boże dla rodziny, o łaskę życia małżeńskiego dla dzieci

17.00 Za ¶.p. zmarłych poleconych nam w modlitwie wypominkowej

17.00 Za ¶.p. Andrzeja Adamczyka w 30 dzień po ¶mierci

OSIEMNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA 04.08

9.00 Za ¶.p. Reginę i Tadeusza Rozum, Józefa, Bronisławę, Jana, Władysława Widłak, za zm. z rodz. Kalinowskich

11.00 Za Parafian, Pielgrzymów i Go¶ci

Chrzest: Patryk Ciara

17.00 Za ¶.p. Jana, Mariannę Siekierzyńskich, Jana, Józefę Chodosz, Juliannę, Feliksa, Wojciecha Siekierzyńskich, za zm. z rodz. Chodoszów i Siekierzyńskich, Józefę, Jakuba Olszewskich, Henrykę, Mariana Chodosz.

INTENCJE MSZY ¦WIĘTYCH

21 -28.07.2019

SZESNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA 21.07

9.00 Za ¶.p. Krzysztofa Dróżdża

11.00 Za Parafian, Pielgrzymów i Go¶ci

11.00 W 70 rocznicę urodzin z podziękowaniem za wszelkie otrzymane łaski, z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB GoĽlińskiej

Chrzest: Stefan Ciara; Dominik Jaworski; Julia Krzemińska

17.00 Za ¶.p. Aleksandra i Aleksandrę Sławińskich, za zm. z rodz. Sławińskich i Tywonków/int. od córki Barbary z rodzin±/

PONIEDZIAŁEK 22.07

7.00 Za ¶.p. Franciszka, Józefę, Teresę Gontarz, za zm. z rodziny

17.00 Za ¶.p. Stanisława Lewandowskiego, Małgorzatę Kozłowsk±, za zm. z rodzin Lewandowskich i Jobdów

WTOREK 23.07

7.00 Za ¶.p. Apolinarego Rozum

17.00 Za ¶.p. Karolinę Łuczak/od Kółka Różańcowego z Wicia/

¦RODA 24.07

7.00 Za ¶.p. Władysławę/r/, Jana Gontarz, za zmarłych z rodziny

17.00 O zdrowie, Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski za przyczyn± Matki Bożej dla Anety i Hanny z racji imienin, z podziękowaniem za dotychczasow± opiekę Boż±

CZWARTEK 25.07

7.00 W intencji Matki chrzestnej z podziękowaniem M. Bożej za dotychczasow± opiekę, z pro¶b± o pomoc w trudnej sytuacji życiowej

17.00 Za ¶.p. Jakuba Kołnierzaka/z racji imienin/

17.00 Za ¶.p. Annę, Andrzeja Łuszczyk, za zm. z rodziny

PIˇTEK 26.07

7.00 Za ¶.p. Krystynę Choim, zm. dziadków Choimów, Lenarcików

16.00 ¦lub: Tomasz Rudnik i Anna Katana

17.00 Za ¶.p. Henryka Lenarcika w 30 dzień po ¶mierci

SOBOTA 27.07

7.00 Za ¶.p. Zygmunta, Genowefę, Jana Budytów, Monikę Strzeżek, Mirosława Retmana, Zenobię, Edwarda Ciara

16.00 ¦lub:Marcin Błachnio i Karolina Partyka

17.00 Za ¶.p. Sylwestra Kwiatkowskiego/od koleżanek i kolegów/

17.00 Za ¶.p. Stanisławę/4r/, Jana, Mariannę Krawczyk, Pawła, Władysławę, Wiesława Dziechciarskich, dziadków Szlasów, Cie¶laków, Władysława Bednarza

SIEDEMNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA 28.07

9.00 Za ¶.p. Teresę Sielsk±/2r/, Agnieszkę Januszkiewicz, za zm. z rodz. Sielskich i Fabjaniakow

11.00 Za Parafian, Pielgrzymów i Go¶ci

11.00 W 18rocznicę urodzin Kingi Kołnierzak z podziękowaniem za wszelkie otrzymane łaski, z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB GoĽlińskiej

17.00 Za ¶.p. Sebastiana/r/, Wacława, Genowefę Mi±sek, Alinę, Stanisława Gos

17.00 W 40 rocznicę ¶lubu z podziękowaniem za wspólnie przeżyte lata, z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB GoĽlińskiej

INTENCJE MSZY ¦WIĘTYCH

14 - 21.07.2019

PIETNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA 14.07

9.00 Za ¶.p. Janinę, Jana Budytów, Andrzeja Kasprzaka, dziadków Budytów i Osęków

11.00 Za Parafian, Pielgrzymów i Go¶ci

11.00 W 70 rocznicę urodzin Wiesławy Widłak z podziękowaniem za wszelkie otrzymane łaski, z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB GoĽlińskiej

17.00 Za ¶.p. Szczepana Szczepańskiego, Janinę, Ryszarda, Mariannę Zduńczyk

PONIEDZIAŁEK 15.07

7.00 Za ¶.p. Kamila Prac/w dniu urodzin/

17.00 O zdrowie, wszelkie potrzebne łaski , opiekę MB GoĽlińskiej dla Sławomira i o wstawiennictwo ¶w. Stanisława Papczyńskiego

WTOREK 16.07

7.00 Za ¶.p. Henryka Lenarcika/od Kręgu Domowego Ko¶cioła/

17.00 Za ¶.p. Henryka Sosnowskiego w 30 dzień po ¶mierci

¦RODA 17.07

7.00 Za ¶.p. Mariannę Strachota w 30 dzień po ¶mierci

7.00 W 20 rocznicę ¶lubu Wiesławy i Jerzego Łuczak z podziękowaniem za wszelkie otrzymane łaski z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB GoĽlińskiej

17.00 W 15 rocznicę ¶lubu Anety i Bogdana Szpyruk z podziękowaniem za wszelkie otrzymane łaski, z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB GoĽlińskiej dla Jubilatów, Jagody i Blanki

CZWARTEK 18.07

7.00 Za ¶.p. Mieczysława Szajnach/od rodz. Mróz/

17.00 Za ¶.p. Kazimierza Winka /6r/

PIˇTEK 19.07

7.00 O Boże błogosławieństwo i opiekę MB GoĽlińskiej dla rodzin Pawła i Tomasza i ich dzieci

17.00 W 70 rocznicę urodzin Jadwigi z podziękowaniem za wszelkie otrzymane łaski, z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB GoĽlińskiej

SOBOTA 20.07

7.00 Za ¶.p. Jerzego Tchórzewskiego/1r/, Katarzynę i Bolesława Tchórzewskich, Genowefę, Mariana, Franciszka, Krystynę Bugalskich, Apolinarego Żuraw

16.00 ¦lub: Paziewski Michał-JóĽwiak Paulina

17.00 Za ¶.p. Bogdana Olszewskiego, Bożenkę Olszewsk±

18.00 ¦lub: Owczarek Łukasz-Kurant Małgorzata

SZESNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA 21.07

9.00 Za ¶.p. Krzysztofa Dróżdża

11.00 Za Parafian, Pielgrzymów i Go¶ci

11.00 W 70 rocznicę urodzin z podziękowaniem za wszelkie otrzymane łaski, z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB GoĽlińskiej

Chrzest: Stefan Ciara; Dominik Jaworski

17.00 Za ¶.p. Aleksandra i Aleksandrę Sławińskich, za zm. z rodz. Sławińskich i Tywonków/int. od córki Barbary z rodzin±/

INTENCJE MSZY ¦WIĘTYCH

07 - 14.07.2019

CZTERNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA 07.07

9.00 Za ¶.p. Janinę Majewsk±/26r/, za zm. z rodzin Ogrodników i Majewskich

1.00 Za Parafian, Pielgrzymów i Go¶ci

11.00 W 60 rocznicę urodzin Jacka z podziękowaniem za wszelkie otrzymane łaski, z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB GoĽlińskiej

Chrzest: Bartosz Kowalski

17.00 Za ¶.p. Wandę i Jana Piętków, Karolinę Łuczak, za zm. z rodziny

PONIEDZIAŁEK 08.07

7.00 Za ¶.p. Wiktorię i Stanisława Jeziorek/od wnuczki z mężem, prawnuka z żon± i praprawnuczki

17.00 Za ¶.p. Mirosława Retmana, Monikę Stożek, Zenobię i Edwarda Ciarów, Zygmunta Budytę

WTOREK 09.07

7.00 Za ¶.p. Kunegundę, Bożenę, Józefa, Bogdana Olszewskich, dziadków Olszewskich i Kwiatkowskich

17.00 Za ¶.p. Waldemara Smolińskiego/od siostry z rodzin±/

¦RODA 10.07

7.00 O wszelkie potrzebne łaski dla Danuty z racji imienin.

17.00 Za ¶.p. Jana, Mariannę, Mieczysława Kurant, za zm. z rodziny

17.00 Za ¶.p. Stanisławę Pełka w 30 dzień po ¶mierci

CZWARTEK 11.07

7.00 Za ¶.p. Henryka Czapińskiego

17.00 Za ¶.p. Sylwestra Kwiatkowskiego

17.00 Za ¶.p. Andrzeja Adamczyka/od rodz. Dwornik/

PIˇTEK 12.07

7.00 Za ¶.p. Henryka Lenarcika/od rodz. Ciara/

16.00 ¦lub:

17.00 Za ¶.p. Karolinę Łuczak, Zofię Gontarz, za zm. z rodz. Osiadacz

SOBOTA 13.07

7.00 Za ¶.p. Zofię/r/, Romana Jeziorek, Edwarda i Ryszarda Dudka, Andrzeja ¦ledzia, Małgorzatę Kluczek, za zm. z rodz. Jeziorków i Praców

17.00 Za ¶.p. Feliksa/46r/, Mariannę/23r/ Piętka

17.00 Za ¶.p. Henryka, brata Stefana Sławińskich, Wacława Krawczyka, rodziców Stefanię i Stanisława Kołnierzak, Helenę i Stanisława Sławińskich

PIETNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA 14.07

9.00 Za ¶.p. Janinę, Jana Budytów, Andrzeja Kasprzaka, dziadków Budytów i Osęków

11.00 Za Parafian, Pielgrzymów i Go¶ci

11.00 W 70 rocznicę urodzin Wiesławy Widłak z podziękowaniem za wszelkie otrzymane łaski, z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB GoĽlińskiej

17.00 Za ¶.p. Szczepana Szczepańskiego, Janinę, Ryszarda, Mariannę Zduńczyk

INTENCJE MSZY ¦WIĘTYCH

30.06. - 07.07.2019

TRZYNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA 30.06

9.00 Za ¶.p. Pawła Majewskiego z racji imienin

11.00 W intencji ks. Piotra z racji imienin

11.00 W 47 rocznicę ¶lubu Barbary i Krzysztofa Piwków; 70 rocznicę urodzin z podziękowaniem za wspólnie przeżyte lata, za wszelkie otrzymane łaski, z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB GoĽlińskiej

Chrzest: Daria Gos; Mateusz Kwiatkowski; Aleksander Kępiński

17.00 Za ¶.p. Lucynę Prac z racji imienin, za zm. z rodziny

PONIEDZIAŁEK 01.07

7.00 Za ¶.p. Mariannę Strachota/od rodz. Strzeleckich/

17.00 W 19 rocznicę ¶lubu Agnieszki i Arkadiusza z podziękowaniem za wszelkie otrzymane łaski, z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB GoĽlińskiej dla Jubilatów i Magdaleny

17.00 Za ¶.p. Janinę/r/, Jana, Mirosława Retmanów, Antoninę, Stanisława, Jana Siejków, Zofię Osiadacz, Mirosława Kociszewskiego, Barbarę Dubińsk±.

WTOREK 02.07

7.00 Za ¶.p. Krystynę Choim/2r/, dziadków Choimów i Lenarcików, Jolę Lenarcik

17.00 Za ¶.p. Genowefę, Zygmunta, Zbigniewa Ciara, Mariannę i Michała Tchorek, Mieczysława Zaj±ca, Jadwigę Sulejewsk±.

¦RODA 03.07

7.00 Za ¶.p. Antoniego i Władysławę Szczepańskich, Andrzeja, Franciszkę Masnych, Rozalię Długaszek.

17.00 W 50 rocznicę urodzin Andrzeja z podziękowaniem za wszelkie otrzymane łaski, z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB GoĽlińskiej dla Jubilata Jego najbliższych

17.00 Za ¶.p. Teresę Ksi±żek/14r/, za zm. z rodziny

CZWARTEK 04.07

7.00 Za ¶.p. Zdzisława i Bronisławę Kotańskich, Wacława Mentryga, Juliana Szołdra

17.00 O powołania kapłańskie i zakonne

PIˇTEK 05.07

7.00 Za ¶.p. Sabinę Grzegrzółka

17.00 Za ¶.p. Lucynę Prac/r/

17.00 Za ¶.p. Henryka Lenarcika/od Wspólnoty Oblubieńca z Borowia/

SOBOTA 06.07

7.00 Za ¶.p. Lucynę Prac/4r/, za zm. z rodziny

17.00 Za ¶.p. Zmarłych poleconych nam w modlitwie wypominkowej

17.00 Za ¶.p. Mariannę, Bronisława, Stasia Kęsik, Jana Kuranta, Józefa Mi±sek, dziadków Józefę i Jana Tywonek

18.00 ¦lub: Bartosz Pelc i Edyta Szkutnik

CZTERNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA 07.07

9.00 Za ¶.p. Janinę Majewsk±/26r/, za zm. z rodzin Ogrodników i Majewskich

11.00 Za Parafian, Pielgrzymów i Go¶ci

11.00 W 60 rocznicę urodzin Jacka z podziękowaniem za wszelkie otrzymane łaski, z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB GoĽlińskiej

Chrzest: Bartosz Kowalski

17.00 Za ¶.p. Wandę i Jana Piętków, Karolinę Łuczak, za zm. z rodziny

INTENCJE MSZY ¦WIĘTYCH

23 - 30.06.2019

DWUNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA 23.06

9.00 Za ¶.p. Krzysztofa Dróżdża/int. od Konrada i Magdaleny

9.00 W 18 rocznicę urodzin Marleny Bednarczyk z podziękowaniem za dar życia, wszelkie łaski z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB GoĽlińskiej

11.00 Za Parafian, Pielgrzymów i Go¶ci

11.00 W intencji ks. Proboszcza

Chrzest: Maria Antonina Kot

17.00 Za ¶.p. Jana Kosickiego/imieninowa/

PONIEDZIAŁEK 24.06 UROCZYSTO¦Ć NARODZENIA JANA CHRZCICIELA

7.00 Za ¶.p. Jana, Stefanię Kot, Janinę, Stanisława, Kamila Powierża, Bogdana JóĽwika

7.00 Za ¶.p. Jana i Janinę Siwek

17.00 Za ¶.p. Jana, Wacława Widłaków, Walerię, Antoniego, Marię Chabrzyńskich

WTOREK 25.06

7.00 Za ¶.p. Mirosława, Jana, Janinę Retman

17.00 Za ¶.p. Jana, Helenę, Justynę Ciara, za zm. z rodziny

17.00 Za ¶.p. Barbarę Okrasa/12r/, Genowefę i Aleksandra Okrasa, Stefanię i Jana Sosnowskich, Romana WoĽniaka

¦RODA 26.06

7.00 Za ¶.p. Andrzeja Sosnowskiego/1r/

17.00 Za ¶.p. Stefana Budytę/10r/, Katarzynę, Franciszka, Annę, Bronisława Sławińskich

17.00 Za ¶.p. Jana Pyzę, Kamila Prac, Pawła Mroczka

CZWARTEK 27.06

7.00 Za ¶.p. Aleksandrę/r/, Wacława i Stefana Tywonków, za zm. z rodz. Tywonków i Mi±sków

17.00 Za ¶.p. Władysławę, Ryszarda Kłos, dziadków Lenarcików i Kłosów, Władysława Fidryk, za zm. z tych rodzin

17.00 Za ¶.p. Mariannę, Jana, Mieczysława Kurantów, Mariannę, Stanisława, Stanisława, za zm. z rodzin Szczypków i Kurantów

PIˇTEK 28.06 UROCZYSTO¦Ć NAJ¦WIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA

7.00 Za ¶.p. Józefę i Pawła Łuczak

16.00 ¦lub: Adam Pawłowski i Patrycja Monika Siwiec

17.00 Za ¶.p. Helenę/11r/, Jakuba, Aleksandra, Dariusza Lewińskich, Henryka/27r/, Zofię, Mariannę, Andrzeja KuĽnickich, Henryka Ajdackiego

17.00 Za ¶.p. Wacława Konarzewskiego/4r/int. od dzieci i wnuków

SOBOTA 29.06 UROCZYSTO¦Ć ¦WIĘTYCH APOSTOŁÓW PIOTRA I PAWŁA

7.00 Za ¶.p. Piotra Cie¶laka

7.00 Za ¶.p. Dorotę Sosnowsk±/13r/, Władysławę i Józefa KuĽnickich, Stefanię, Stanisława, Tadeusza Strzeżek

17.00 Za ¶.p. Sylwestra Smolińskiego/1r/, za zm. z rodz. Smolińskich i Winków

TRZYNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA 30.06

9.00 Za ¶.p. Pawła Majewskiego z racji imienin

11.00 W intencji ks. Piotra z racji imienin

11.00 W 47 rocznicę ¶lubu Barbary i Krzysztofa Piwków; 70 rocznicę urodzin z podziękowaniem za wspólnie przeżyte lata, za wszelkie otrzymane łaski, z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB GoĽlińskiej

Chrzest: Daria Gos; Mateusz Kwiatkowski

17.00 Za ¶.p. Lucynę Prac z racji imienin, za zm. z rodziny

INTENCJE MSZY ¦WIĘTYCH

16 - 23.06.2019

UROCZYSTO¦Ć TRÓJCY PRZENAJ¦WIĘTSZEJ 16.06

9.00 Za ¶.p. Edmunda Widłaka/6r/, Marię, Andrzeja Widłak, Zuzannę, Jana, Eugeniusza, Janinę Zygadłów

11.00 Za Parafian, Pielgrzymów i Go¶ci

17.00 Za ¶.p. Jana, Krystynę, Grzegorza, Zbigniewa Strzeżków, Michała Rocka, Stanisławę i Wiktora Kołnierzaków, Danutę Goł±b

PONIEDZIAŁEK 17.06

7.00 Za ¶.p. Zofię Gontarz w 30 dzień po ¶mierci

17.00 Za ¶.p. Zofię Lenarczyk/r/, za zm. z rodzin Lenarczyków i Dróżdżów

17.00 Za ¶.p. Tomasza Tkaczyk w 30 dzień po ¶mierci

WTOREK 18.06

7.00 Za ¶.p. Apolinarego, Ewę, Stefanię, Józefa Rozum, Zbigniewa Krzysztoszka, Annę, Feliksa, Kazimierza Włodarczyk

17.00 Za ¶.p. Mirosława Pawlickiego, Halinę-Zofię Pawlick±

17.00 Za ¶.p. Mariannę, Jana, Piotra, Antoninę Sabała

¦RODA 19.06

7.00 Za ¶.p. Jana, Józefa, Bronisławę, Władysława Widłaków, Jana, Antoninę, Kazimierza, Mariana, Dariusza Łysiaków, Arkadiusza, Wiesława Kalinowskich

8.00 W intencji dzieci, młodzieży, nauczycieli, wychowawców, pracowników szkoły

17.00 Za ¶.p. Przemysława Adamczyka/8r/

17.00 Za ¶.p. Wacława Zielińskiego/2r/, Grzegorza Wojtalewicza, za zm. z tych rodzin.

CZWARTEK 20.06 UROCZYSTO¦Ć NAJ¦WIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA

9.00 Za ¶.p. Wandę i Stanisława Czaplińskich

11.00 Za Parafian, Pielgrzymów i Go¶ci

11.00 W 60 rocznicę ¶więceń kapłańskich ks. Stefana

11.00 W 18 rocznicę urodzin Martyny Głaszczka z podziękowaniem za dar życia, wszelkie łaski z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB GoĽlińskiej

11.00 W 40 rocznicę urodzin Macieja z podziękowaniem za dar życia, wszelkie łaski z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB GoĽlińskiej dla Jubilata i całej rodziny

17.00 Za ¶.p. Antoninę Klos

PIˇTEK 21.06

7.00 Za ¶.p. Józefa Knotka, Mariana Wrochnę

17.00 Za ¶.p. Jana Szlasę, za zm. z rodz. Szlasów, Pyzów, Kuków

17.00 Za ¶.p. Romana WoĽniaka/int. od rodz. Gajownik/

SOBOTA 22.06

7.00 Za ¶.p. Mariannę, Aleksandra, Mariana Karpisz

17.00 Za ¶.p. Jana, Władysławę Gontarz, za zm. z rodziny

17.00 Za ¶.p. Władysława/14r/, Honoratę Tywonek, za zm. z rodziny

DWUNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA 23.06

9.00 Za ¶.p. Krzysztofa Dróżdża/int. od Konrada i Magdaleny

9.00 W 18 rocznicę urodzin Marleny Bednarczyk z podziękowaniem za dar życia, wszelkie łaski z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB GoĽlińskiej

11.00 Za Parafian, Pielgrzymów i Go¶ci

11.00 W intencji ks. Proboszcza

17.00 Za ¶.p. Jana Kosickiego/imieninowa/

INTENCJE MSZY ¦WIĘTYCH

09 - 16.06.2019

NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ¦WIĘTEGO 09.06

9.00 Mariannę/10r/, Józefa, Stefana Budytów, Genowefę, Mariana, Franciszka, Krystynę Bugalskich, Apolinarego Żuraw

11.00 W 70 rocznicę urodzin Wandy z podziękowaniem za wszelkie otrzymane łaski, z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB GoĽlińskiej

11.00 Za Parafian, Pielgrzymów i Go¶ci

17.00 Za ¶.p. Jakuba Lewińskiego/1r/

PONIEDZIAŁEK 10.06

7.00 Za ¶.p. Zofię Gontarz/od rodz. R±czków/

17.00 Za ¶.p. Bronisławę, Jana WoĽniaków, Stanisławę i Władysława Sowa, Leokadię i Wacława Zielińskich

17.00 Za ¶.p. Feliksę, Wacława Rozum, Bolesława, Genowefę Cie¶lak

WTOREK 11.06

7.00

17.00 Za ¶.p. Sylwestra Kwiatkowskiego

17.00 Za ¶.p. Antoniego, Stefanię, Józefa Osiadacz

¦RODA 12.06

7.00 Za ¶.p. Arkadiusza/1r/, Leokadię Rybarczyk, dziadków Rybarczyków i Widłaków

17.00 W 20 rocznicę ¶lubu Jolanty i Jarosława z podziękowaniem za wszelkie otrzymane łaski, z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB GoĽlińskiej

17.00 Za ¶.p. Henryka Ajdackiego/3r/, Jakuba, Helenę, Aleksandra, Dariusza Lewińskich, Mariannę, Andrzeja, Zofię, Henryka KuĽnickich

CZWARTEK 13.06

7.00 Za ¶.p. Wacława Sławińskiego w 30 dzień po ¶mierci

17.00 Za ¶.p. Kamila Prac/od Ani/

17.00 Za ¶.p. Jolantę Przybysz/z racji imienin od męża, dzieci, wnuków/

PIˇTEK 14.06

7.00 Za ¶.p. Mariannę B±kowsk±/3r/, za dusze w czy¶ćcu cierpi±ce

17.00 Za ¶.p. Kamila Prac/2r/int. od rodziców/

17.00 Za ¶.p. Aleksandra/29r/, Genowefę Guzowskich, za zm. z rodziny

SOBOTA 15.06

7.00 Za ¶.p. Teresę Gontarz, za zm. z rodziny

15.00 ¦lub: Marcin Cie¶lik i Joanna Makarewicz

16.00 ¦lub: Emil Papis i Paulina Kasprzak

17.00 Za ¶.p. Antoninę, Jana Żuraw, Teresę, Jana, Helenę Sielskich, Agnieszkę Januszkiewicz, za zm. z rodzin Sielskich i Żurawiów

17.00 Za ¶.p. Kamila Prac/od koleżanek i kolegów z pracy/

UROCZYSTO¦Ć NAJSWIĘTSZEJ TRÓJCY 16.06

9.00 Za ¶.p. Edmunda Widłaka/6r/, Marię, Andrzeja Widłak, Zuzannę, Jana, Eugeniusza, Janinę Zygadłów

11.00 Za Parafian, Pielgrzymów i Go¶ci

17.00 Za ¶.p. Jana, Krystynę, Grzegorza, Zbigniewa Strzeżków, Michała Rocka, Stanisławę i Wiktora Kołnierzaków, Danutę Goł±b

INTENCJE MSZY ¦WIĘTYCH

26.05. - 02.06.2019

SZÓSTA NIEDZIELA WIELKANOCNA 26.05

9.00 Za ¶.p. Władysławę, Ryszarda Kłos, dziadków Lenarcików i Kłosów, za zm. z tych rodzin

9.00 W 77 rocznicę urodzin Mieczysława z podziękowaniem za wszelkie łaski z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo.

11.00 W 22 rocznicę ¶lubu Agnieszki i Mirosława z podziękowaniem za wspólnie przeżyte lata, z pro¶b± o Boże błogosławieństwo i opiekę MB GoĽlińskiej w dalszym życiu dla Jubilatów i ich dzieci Rafała, Mateusza, Dominiki

11.00 Za Parafian, Pielgrzymów i Go¶ci

Chrzest: Wiktora Piłki

17.00 Za ¶.p. Krzysztofa, Jerzego, Kamila Przybysz, Aleksandra, Aleksandry Żoł±dków, Bronisławę i Franciszka Przybysz

INTENCJE MSZY ¦WIĘTYCH

02 - 09.06.2019

UROCZYSTO¦Ć WNIEBOWSTˇPIENIA PAŃSKIEGO 02.06

9.00 W intencji dzieci przeżywaj±cych pierwsz± rocznie I komunii ¶w. i ich rodzin

9.00 W 1 rocznicę ¶lubu Krzysztofa i Anety Grzęda z podziękowaniem za wszelkie łaski z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB GoĽlińskiej

9.00 Za ¶.p. Adama/9r/, Jana, Katarzynę, Bronisława Widłak

11.00 Za Parafian, Pielgrzymów i Go¶ci

11.00 W 46 rocznicę ¶lubu Sabiny i Kazimierza Siwek z podziękowaniem za wszelkie otrzymane łaski z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB GoĽlinskiej.

Chrzest: Guba Barbara; Po¶wiata Dawid

17.00 Za ¶.p. Ryszarda/23r/, Władysławę Kłos, dziadków Lenarcików, Kłosów, za zm. z tych rodz.

PONIEDZIAŁEK 03.06

7.00 Za ¶.p. Józefa, Marię, Michała Łuszczyk, Marię, Feliksa Pietrzak, Władysławę, Władysława, Stanisława Mróz

17.00 Za ¶.p. Kazimierę Lewińsk±

17.00 Za ¶.p. Karolinę Łuczak/od rodziców i dzieci z grupy Żabek z przedszkola/

WTOREK 04.06

7.00 Za ¶.p. Mariannę Sabała w 30 dzień po ¶mierci

17.00 Za ¶.p. Aleksandrę/3r/, Stanisława, Wojciecha Lewińskich/int. od chrze¶nicy/

17.00 Za ¶.p. Karolinę Łuczak/od Macieja, Agnieszki, Magdaleny, Marty/

¦RODA 05.06

7.00 W 90 rocznicę urodzin Henryki Kołnierza z podziękowaniem za wszelkie otrzymane łaski, z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB GoĽlińskiej

17.00 Za ¶.p. Sławomira/19r/, Annę Ksi±żek, Józefę/8r/ i Stanisława Parol

17.00 Za ¶.p. Karolinę Łuczak w 30 dzień po ¶mierci

CZWARTEK 06.06

7.00

17.00 W intencji powołań kapłańskich i zakonnych

17.00 Za ¶.p. Waldemara Smolińskiego/od siostry z rodzin±/

PIˇTEK 07.06

7.00

16.00 ¦lub: Damian Mucha i Adrianna Nagiel

17.00 Za ¶.p. Ireneusza, za zm. z rodzin Zielińskich, Wójcików, Szymanków

18.00 ¦lub: Zbigniew Iwaniuk i Patrycja Pełka

SOBOTA 08.06

7.00

16.00 ¦lub: Aleksander Winek i Dominika Kurek

17.00 Za ¶.p. Gabrielę/r/, Stefana, Józefa, Annę Włodarczyków, Małgorzatę i Stanisława Rybarczyk

NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ¦WIĘTEGO 09.06

9.00 Mariannę/10r/, Józefa, Stefana Budytów, Genowefę, Mariana, Franciszka, Krystynę Bugalskich, Apolinarego Żuraw

11.00 W 70 rocznicę urodzin Wandy z podziękowaniem za wszelkie otrzymane łaski, z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB GoĽlińskiej

11.00 Za Parafian, Pielgrzymów i Go¶ci

17.00 Za ¶.p. Jakuba Lewińskiego/1r/

PONIEDZIAŁEK 27.05

7.00 Za ¶.p. Karolinę Łuczak/od rodz. Szczypków/

17.00 Za ¶.p. Kazimierza Włodarczyk

17.00 Za ¶.p. Mariannę Sabała/od rodz. Widłaków/

WTOREK 28.05

7.00 Za ¶.p. Karolinę Łuczak/od rodz. Ksi±żków i Budytów/

7.00 Za ¶.p. Romana/8r/, Zofię Jeziorek, Edwarda, Ryszarda Dudka, Andrzeja ¦ledzia, Małgorzatę Kluczek, za zm. z rodz. Jeziorków, Praców

17.00 W 50 rocznicę urodzin Alberta z podziękowaniem za wszelkie łaski z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB GoĽlińskiej

¦RODA 29.05

7.00

17.00 Za ¶.p. Teodozję/6r/, Henryka, Lucjana Pawlińskich

17.00 Za ¶.p. Karolinę Łuczak/od rodziców i dzieci ze szkoły w Kępie Celejowskiej/

CZWARTEK 30.05

7.00

17.00 W intencji Marcina, Mai, Adasia o Boże błogosławieństwo i opiekę MB GoĽlińskiej/od rodziców i dzieci ze szkoły w Kępie Celejowskiej/

17.00 Za ¶.p. Feliksa Kociszewskiego, za zm. z rodz. Kociszewskich i olszewskich

PIˇTEK 31.05

7.00

17.00 Za ¶.p. Jerzego Rozum, Helenę, Mariana Zaręba, za zm. z rodz. Rozumów i Zarębów

17.00 Za ¶.p. Genowefę/53r/, Lucjana, Wandę Sosnowskich, za zm. z rodz. Sosnowskich, Chabrzyńskich, Kaczmarskich

SOBOTA 01.06

7.00 Za ¶.p. Stanisławę i Józefa Tywonków, Stefana Szlasę, za zm. z tych rodzin

17.00 Za ¶.p. Zmarłych poleconych nam w modlitwie wypominkowej

17.00 Za ¶.p. Wacława Sławińskiego/od rodz. Ornatów/

UROCZYSTO¦Ć WNIEBOWSTˇPIENIA PAŃSKIEGO 02.06

9.00 W intencji dzieci przeżywaj±cych pierwsz± rocznie I komunii ¶w. i ich rodzin

9.00 W 1 rocznicę ¶lubu Krzysztofa i Anety Grzęda z podziękowaniem za wszelkie łaski z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB GoĽlińskiej

9.00 Za ¶.p. Adama/9r/, Jana, Katarzynę, Bronisława Widłak

11.00 Za Parafian, Pielgrzymów i Go¶ci

Chrzest: Guba Barbara; Po¶wiata Dawid

17.00 Za ¶.p. Ryszarda/23r/, Władysławę Kłos, dziadków Lenarcików, Kłosów, za zm. z tych rodz.

INTENCJE MSZY ¦WIĘTYCH

19 - 26.05.2019

PIˇTA NIEDZIELA WIELKANOCNA 19.05

9.00 Za ¶.p. Anielę, Władysława, Jana, Mariana, za zm. z rodzin Kowalczyków i Gontarzów

11.00 W 10 rocznicę ¶lubu Elżbiety i Konrada z podziękowaniem za wspólnie przeżyte lata, z pro¶b± o Boże błogosławieństwo i opiekę MB GoĽlińskiej w dalszym życiu

11.00 Za Parafian, Pielgrzymów i Go¶ci

17.00 Za ¶.p. Stefanię Szewczak, Andrzeja, Józefa, Romana, Henryka Wardak

PONIEDZIAŁEK 20.05

7.00 W intencji Agnieszki i Tomka i ich Dzieci

17.00 Za Parafian, Pielgrzymów i Go¶ci

17.00 Za ¶.p. Helenę/9r/, Jana, Justynę Ciara

WTOREK 21.05

7.00 Dziękczynna za wszelkie łaski i dary otrzymane od Boga przez Jolantę i Jej rodzinę

17.00 Za ¶.p. Halinę Pawlick±/z racji imienin/

17.00 Za ¶.p. Karolinę Łuczak/od rodz. Wirtków/

¦RODA 22.05

7.00 O zdrowie i wszelkie potrzebne łaski dla Mariana

17.00 Stanisława Widłaka, Teresę Łuczak, za zm. z rodz. Widłaków i Szostaków

17.00 Za ¶.p. Hannę Rozum, Henryka Krawczyka, zm. z rodziny

CZWARTEK 23.05

7.00 Za ¶.p. Carmine Porcarelli, Emmanuela Barrea

17.00 W 10 rocznicę ¶lubu Małgorzaty i Grzegorza, 9 rocznicę urodzin Emilki z podziękowaniem za wszelkie otrzymane łaski z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB GoĽlińskiej/int. od rodziców/

17.00 Za ¶.p. Karolinę Łuczak/int. od nauczycieli i pracowników szkoły w Kępie Celejowskiej/

PIˇTEK 24.05

7.00 Za ¶.p. Wacławę Chlebowsk± w 30 dzień po ¶mierci

17.00 Za ¶.p. Jerzego Zatorskiego/10r/, za zm. z rodzin Majaków i Zatorskich

17.00 Za ¶.p. Henryka Sławińskiego/od s±siadów/

SOBOTA 25.05

7.00 Za ¶.p. Mariannę B±kowsk±, za dusze w czy¶ćcu cierpi±ce

17.00 Za ¶.p. Zenona/7r/, Zofię/27r/ Gosów, Mariana Krzemińskiego, dziadków Młynarczyków, za zm. z rodzin Gosów, Galasów, Zarębów, Budytów

17.00 Za ¶.p. Stanisława, Stanisławę, Wacława, dziadków Mentryba, Alicję, Władysława, Pawła Majewskich, za zm. z rodzin Majewskich

SZÓSTA NIEDZIELA WIELKANOCNA 26.05

9.00 Za ¶.p. Władysławę, Ryszarda Kłos, dziadków Lenarcików i Kłosów, za zm. z tych rodzin

9.00 W 77 rocznicę urodzin Mieczysława z podziękowaniem za wszelkie łaski z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo.

11.00 W 22 rocznicę ¶lubu Agnieszki i Mirosława z podziękowaniem za wspólnie przeżyte lata, z pro¶b± o Boże błogosławieństwo i opiekę MB GoĽlińskiej w dalszym życiu dla Jubilatów i ich dzieci

11.00 Za Parafian, Pielgrzymów i Go¶ci

Chrzest: Wiktora Piłki

17.00 Za ¶.p. Krzysztofa, Jerzego, Kamila Przybysz, Aleksandra, Aleksandry Żoł±dków, Bronisławę i Franciszka Przybysz

INTENCJE MSZY ¦WIĘTYCH

12 - 19.05.2019

CZWARTA NIEDZIELA WIELKANOCNA 12.05

9.00 Za ¶.p. Eugeniusza Janickiego/9r/, za zm. z rodzin Janickich i Żurawiów

11.00 W 1 rocznicę urodzin Szymonka Boguckiego z podziękowaniem za dar życia z pro¶b± o Boże błogosławieństwo i opiekę MB GoĽlińskiej w dalszym życiu

11.00 W 5 rocznicę urodzin Jeremiasza z podziękowaniem za dar życia z pro¶b± o Boże błogosławieństwo i opiekę MB GoĽlińskiej w dalszym życiu

Chrzest: Antoni Jeziorek

17.00 Za ¶.p. Jakuba Lewińskiego

PONIEDZIAŁEK 13.05

7.00 Za ¶.p. Antoniego, Genowefę Zajkowskich, Antoniego, Genowefę, Annę, Krystynę, Barbarę, Teresę, za zm. z rodziny Zajkowskich

17.00 Za ¶.p. Tadeusza Budytę/7r/

17.00 Za ¶.p. Romana WoĽniaka/int. od żony/

WTOREK 14.05

7.00 W intencji Ignacego, Antoniego z pro¶b± o Boże błogosławieństwo i opiekę MB GoĽlińskiej

17.00 W 7 rocznicę urodzin Marty i 5 rocz. Urodzin Klary z podziękowaniem za wszelkie otrzymane łaski, z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB GoĽlińskiej

17.00 Za Parafian, Pielgrzymów i Go¶ci

¦RODA 15.05

7.00 Za ¶.p. Zofię, Waldemara Ciarów, Juliana, Krzysztofa, Stanisława, Genowefę Knotków

17.00 W 50 rocznicę urodzin Dariusza Budyty z podziękowaniem za dar życia z pro¶b± o Boże błogosławieństwo i opiekę MB GoĽlińskiej w dalszym życiu

17.00 Za ¶.p. Aleksandra/26r/, Jakuba, Helenę, Dariusza Lewińskich, Mariannę/24r/, Andrzeja, Zofię, Henryka KuĽnickich, Henryka Ajdackiego

CZWARTEK 16.05

7.00 Za ¶.p. Zofię, Kazimierza, dziadków Strzeżków, Mariannę i dziadków Chru¶cików

17.00 Za ¶.p. Józefa, Cecylię, Józefa Szlasa, Genowefę, Juliana Szczepańskich, za zm. z rodz. Szlasów i Szczepańskich

17.00 Za ¶.p. Zofię, Andrzeja, Zofię Osiadacz, Sylwestra Kwiatkowskiego

PIˇTEK 17.05

7.00 W 10 rocznicę ¶lubu Moniki i Daniela z podziękowaniem za wspólnie przeżyte lat z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB GoĽlińskiej

17.00 W 2 rocznicę urodzin Gabrysia i 25 rocznicę urodzin Moniki z podziękowaniem za wszelkie łaski z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB GoĽlińskiej

17.00 Za ¶.p. Zofię i Stefana Piaseckich, Władysława Kondeja, dziadków Kondejów i Piaseckich

SOBOTA 18.05

7.00 Za ¶.p. Mariannę/15r/ i Władysława/19r/ Traczyków, Stanisławę i Stefana Ciarów

15.00 ¦lub: Przemysław Lehutko i Iwona Grudzień

16.00 ¦lub: Tomasz Kowalski i Karolina Ciara

17.00 Za ¶.p. Feliksę, Tadeusza, Witolda Zawadków, Romana Kurowskiego, dziadków WoĽniaków i Kurowskich

PIˇTA NIEDZIELA WIELKANOCNA 19.05

9.00 Za ¶.p. Anielę, Władysława, Jana, Mariana, za zm. z rodzin Kowalczyków i Gontarzów

11.00 W 10 rocznicę ¶lubu Elżbiety i Konrada z podziękowaniem za wspólnie przeżyte lata, z pro¶b± o Boże błogosławieństwo i opiekę MB GoĽlińskiej w dalszym życiu

11.00 Za Parafian, Pielgrzymów i Go¶ci

17.00 Za ¶.p. Stefanię Szewczak, Andrzeja, Józefa, Romana, Henryka Wardak

INTENCJE MSZY ¦WIĘTYCH

05 - 12.05.2019

TRZECIA NIEDZIELA WIELKANOCNA 05.05

9.00 Za ¶.p. Zenobię, Edwarda, Teresę, Stanisława Ciara

11.00 W 18 rocznicę urodzin Kamili Sosnowskiej z podziękowaniem za dar życia z pro¶b± o Boże błogosławieństwo i opiekę MB GoĽlińskiej w dalszym życiu

11.00 W intencji Ochotniczej Straży Pożarnej z Gminy Wilga, ich Rodzin, za zmarłych Strażaków

11.00 O ¶wiatło Ducha ¶w. dla tegorocznych maturzystów

Chrzest: Szymon Lodowski

17.00 Za ¶.p. Waldemara i Kazimierza Kacprzak

PONIEDZIAŁEK 06.05

7.00 Za ¶.p. Stanisławę Gut w 30 dzień po ¶mierci

17.00 Za ¶.p. Zygmunta Budytę, Monikę Stożek, Mirosława Retmana

17.00 Za ¶.p. Romana Kurowskiego, dziadków Kurowskich i WoĽniaków, Tadeusza, Feliksę, Witolda Zawadków

WTOREK 07.05

7.00 Za ¶.p. Stanisława Nowackiego/z racji imienin/

17.00 Za ¶.p. Józefa, Mariannę Żuraw, Janka Dytlaw, Władysława Modzelewskiego, za zm. z rodzin Żurawiów i Żelazów

17.00 Za ¶.p. Waldemara Smolińskiego/od siostry z rodzin±/

¦RODA 08.05

7.00 Za ¶.p. Stanisława, Lucynę, Kamila Prac

17.00 Za ¶.p. Władysława, Helenę, Henryka, Zygmunta, Sabinę Czaplińskich, Zygmunta Strzeżka, Władysława Koselskiego

17.00 Za ¶.p. Henryka Sławińskiego/od bratanic i bratanków/

CZWARTEK 09.05

7.00 Za ¶.p. Stanisława Piekarniak, Stanisława Szczypek, za zm. z rodzin Piekarniaków i Szczypków

17.00 Za ¶.p. Genowefę i Stanisława Gozdalik

17.00 Za ¶.p. Czesława Adamczyka/24r/

PIˇTEK 10.05

7.00 Za ¶. Stanisława Ciara, za rodziców i rodzeństwo

17.00 Za ¶.p. Henryka Ogrodnika/r/

17.00 Za ¶.p. Adama/5r/, Zofię, Stanisława Szostak

SOBOTA 11.05

7.00 Za ¶.p. Roberta Łubkowskiego/5r/, Jana/41r/

17.00 Za ¶.p. Wacława, Wiktorię, Jana, Cecylię Tywonek

17.00 Za ¶.p. Leokadię Uziak/2r/, Stanisławę, Józefa Po¶wiata, Helenę, Antoniego, Przemysława Adamczyków, za zm. z rodziny

CZWARTA NIEDZIELA WIELKANOCNA 12.05

9.00 Za ¶.p. Eugeniusza Janickiego/r/, za zm. z rodzin Janickich i Żurawiów

11.00 W 1 rocznicę urodzin Szymonka Boguckiego z podziękowaniem za dar życia z pro¶b± o Boże błogosławieństwo i opiekę MB GoĽlińskiej w dalszym życiu

11.00 W 5 rocznicę urodzin Jeremiasza z podziękowaniem za dar życia z pro¶b± o Boże błogosławieństwo i opiekę MB GoĽlińskiej w dalszym życiu

11.00 Za Parafian, Pielgrzymów i Go¶ci

17.00 Za ¶.p. Jakuba Lewińskiego

INTENCJE MSZY ¦WIĘTYCH

28.04. - 05.05.2019

NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO 28.04

9.00 Za ¶.p. Stanisławę i Stanisława Grzegrzółka, Szczepana i Janinę Płatków, za zm. z rodz.

9.00 W 1 rocznicę urodzin Szymona Knotka z podziękowaniem za dar życia z pro¶b± o Boże błogosławieństwo

11.00 W 30 rocznicę ¶lubu Jolanty i Krzysztofa Pow±zka z podziękowaniem za wspólnie przeżyte lata, za wszelkie łaski z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB GoĽlińskiej

11.00 O potrzebne łaski dla siostry Marianny Widłak

Chrzest: Amelia Lodowska; Małgorzata Mańkowska; Gajownik Anna; Lenarczyk Rafał

17.00 Za ¶.p. Agatę i Walentego Budytów, Jana Kluczka

PONIEDZIAŁEK 29.04

7.00 Za ¶.p. Parafian, Pielgrzymów i Go¶ci

17.00 Za ¶.p. Zofię i Mieczysława ¦więckich, Jakuba, Tadeusza, Genowefę Ciara

17.00 Za ¶.p. Antoniego, Lilię Władysławę Budyta, za zm. z rodzin Budytów i Piecków /int. od córki Jadwigi/

WTOREK 30.04 UROCZYSTO¦Ć ¦W. WOJCIECHA

7.00

17.00 Za ¶.p. Zbigniewa, Marię, Wacława Strzeżek

17.00 Za ¶.p. Henryka Sławińskiego w 30 dzień po ¶mierci

¦RODA 01.05

7.00 Za ¶.p. Apolonię i Stanisława Szlasów

17.00 Za ¶.p. Leokadię, Stanisława, Jerzego Zarębów, dziadków Zarębów i Szczepańskich, za zm. z rodz.

17.00 W 40 rocznicę urodzin Aleksandry z podziękowaniem za wszelkie otrzymane łaski z pro¶b± o dalsz± opiekę Boż±

CZWARTEK 02.05

7.00 Za ¶.p. Kazimierę Lewińsk± w 30 dzień po ¶mierci

16.00 ¦lub: Adam Zaluk i Aleksandra Drozdowicz

17.00 O powołania kapłańskie i zakonne/od Kółka Różańcowego z GoĽlina Małego/

PIˇTEK 03.05 UROCZYSTO¦Ć NMP KRÓLOWEJ POLSKI

9.00 Za ¶.p. Ludwika Nowak/9r/

11.00 W intencji Dzieci Pierwszokomunijnych i ich Rodzin

17.00 Za ¶.p. Kazimierza/33r/, Zofię Sabała, za zm. z rodz. Sabałów i Szczepańskich

SOBOTA 04.05

7.00 Za ¶.p. Adama Marca/r/, za zm. z rodz. Marców i Piekarskich

16.00 ¦lub: Jacek M±kowski i Paulina Skrońska

17.00 Za ¶.p. Zmarłych poleconych nam w modlitwie wypominkowej

17.00 Za ¶.p. Henryka Kosickiego/3r/, Małgorzatę Kosick±

TRZECIA NIEDZIELA WIELKANOCNA 05.05

9.00 Za ¶.p. Zenobię, Edwarda, Teresę, Stanisława Ciara

11.00 W 18 rocznicę urodzin Kamili Sosnowskiej z podziękowaniem za dar życia z pro¶b± o Boże błogosławieństwo i opiekę MB GoĽlińskiej w dalszym życiu

11.00 W intencji Ochotniczej Straży Pożarnej z Gminy Wilga, ich Rodzin, za zmarłych Strażaków

11.00 O ¶wiatło Ducha ¶w. dla tegorocznych maturzystów

17.00 Za ¶.p. Waldemara i Kazimierza Kacprzak

INTENCJE MSZY ¦WIĘTYCH

1 - 28.04.2019

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA 21.04

6.00 Za Parafian, Pielgrzymów i Go¶ci

11.00 Za ¶.p. Feliksa, Feliksę, Mariannę, Tomasza Łuczak

17.00 Za ¶.p. Andrzeja B±bika/1r/

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY 22.04

9.00 Za ¶.p. Stefanię Sławińsk±, Romana, Hannę, Maksymiliana Sławińskich

9.00 Za ¶.p. Agnieszkę Januszkiewicz, za zm. z rodzin Sielskich i Żurawiów

11.00 Za ¶.p. Genowefę Piekarniak

11.00 W 18 rocznicę urodzin Piotra Kucharskiego z podziękowaniem za dar życia, wszelkie łaski z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo i opiekę MB GoĽlińskiej

Chrzest: Liliana Gajak

17.00 Za ¶.p. Sylwestra Kwiatkowskiego

WTOREK 23.04

7.00 Za ¶.p. zmarłe członkinie Żywego Różańca z Niecieczy

17.00 Za ¶.p. Henrykę Jaworsk±/20r/, za zm. z rodziny

17.00 Za ¶.p. Martę Bieleck±/r/, Kazimierza, dziadków Bieleckich, Ksi±żków, Andrzeja Makulca, Konrada Żmudzina

¦RODA 24.04

7.00

17.00 Za ¶.p. Adama Sławińskiego/4r/, Franciszkę Kobuz/11r/, za zm. z rodziny

17.00 Za ¶.p. Krzysztofa Dróżdża/r/

CZWARTEK 25.04

7.00

17.00 Za ¶.p. Marka Jedynaka

17.00 Za s.p. Bronisławę Adamczyk, Józefa, Sabinę, Adama, Czesława

PIˇTEK 26.04

7.00 Za ¶.p. Barbarę Ku¶nierz w 30 dzień po ¶mierci

17.00 Za ¶.p. Stanisława/40r/ i Genowefę Kurowskich

17.00 Za ¶.p. Wacława B±bik/17r/, Stanisława, Irenę B±bik, Henryka i Mieczysława Przybysz, Agnieszkę Kowalsk±, Bogumiłę Chodosz, Alinę i Kazimierza Kurach

SOBOTA 27.04

7.00

17.00 Za ¶.p. Zenobię i Edwarda Ciara

17.00 Za ¶.p. Henryka/41r/ i Józefę Galas, Jana, Rozalię Lewińskich

NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO 28.04

9.00 Za ¶.p. Stanisławę i Stanisława Grzegrzółka, Szczepana i Janinę Płatków, za zm. z rodz.

9.00 W 1 rocznicę urodzin Szymona Knotka z podziękowaniem za dar życia z pro¶b± o Boże błogosławieństwo

11.00 W 30 rocznicę ¶lubu Jolanty i Krzysztofa Pow±zka z podziękowaniem za wspólnie przeżyte lata, za wszelkie łaski z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB GoĽlińskiej

11.00 O potrzebne łaski dla siostry Marianny Widłak

Chrzest: Amelia Lodowska; Małgorzata Mańkowska; Gajownik Anna; Lenarczyk Rafał

17.00 Za ¶.p. Agatę i Walentego Budytów, Jana Kluczka

INTENCJE MSZY ¦WIĘTYCH

14 - 21.04.2019

NIEDZIELA PALMOWA 14.04

9.00 Za ¶.p. Stanisław/r/, Antoninę, Jana Siejków, Mirosława, Janinę, Jana Retmanów, Zofię Osiadacz, Mirosława Kociszewskiego, Barbarę Dubińsk±

9.00 Z podziękowaniem za szczę¶liwe wyj¶cie z kolizji drogowej z pro¶b± o opiekę Boż± na dalsze lata

11.00 Za Parafian, Pielgrzymów i Go¶ci

17.00 Za ¶.p. Sylwestra Kwiatkowskiego

PONIEDZIAŁEK 15.04

7.00 Za ¶.p. Jana, Wandę, Elżbietę Pientka, dziadków Pientków i Filipowiczów

17.00 Za ¶.p. Mateusza Zielińskiego, za zm. z rodz. Zielińskich, Wójcików, Szymanków

17.00 Za ¶.p. Natalię, Stanisława, Alinę Le¶niak, Aleksandra, Mariannę Sterna, Wacława Ruta, Michalinę Rybarczyk

WTOREK 16.04

7.00 O Boże błogosławieństwo dla rodziny

17.00 Za ¶.p. Stanisława/r/ i Alinę Gos, Sebastiana, Wacława, Genowefę Mi±sek

17.00 W 18 rocznicę urodzin Katarzyny z podziękowaniem za dar życia, wszelkie łaski z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo i opiekę MB GoĽlińskiej

¦RODA 17.04

7.00 Za ¶.p. Zofię/r/ i Jana Ciarów, Teresę Gontarz, za zm. z rodziny

7.00 Za ¶.p. Ewe Rozum

17.00 Za ¶.p. Józefa Pełka

WIELKI CZWARTEK 18.04

19.00

WIELKI PIˇTEK 19.04

19.00

WIELKA SOBOTA 20.04

19.00

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIAA 21.04

6.00 Za Parafian, Pielgrzymów i Go¶ci

11.00 Za ¶.p. Feliksę, Feliksa, Mariannę, Tomasza Łuczak

17.00 Za ¶.p. Andrzeja B±bik/1r/

INTENCJE MSZY ¦WIĘTYCH

07 - 14.04.2019

PIˇTA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 07.04

9.00 Za ¶.p. Jakuba Lewińskiego

11.00 W 18 rocznicę urodzin Mateusza Lewińskiego z podziękowaniem za dar życia, wszelkie łaski z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB GoĽlińskiej

11.00 Za Parafian, Pielgrzymów i Go¶ci

17.00 Za ¶.p. Iwonę Tulacha/5r/, Tadeusza Widłak/4r/, za zm. z rodzin Kowalskich i Widłaków

WTOREK 08.04 REKOLEKCJE

9.00 Za ¶.p. Stanisława Siekierzyńskiego

11.00 Za ¶.p. Adama Ciarę/r/, za zm. z rodz. Ciarów, Krzysztoszków, Witolda, Mariannę, Zbigniewa Krzysztoszków

17.00 Za ¶.p. Stanisława Połosaka/1r/

18.30 Za ¶.p. Apolinarego Rozum/od Kółka Różańcowego z Wysoczyna/

WTOREK 09.04 REKOLEKCJE

9.00 Za ¶.p. Józefa, Stefanię, Zdzi9sława Jaskulak, Antoniego i Bronisławę Knotek, Wojciecha i Franciszkę Strzeżek, za zm. z rodziny

11.00 Za ¶.p. Jerzego, Krzysztofa, Kamila Przybysz, Aleksandra i Aleksandrę Żoł±dek, Franciszka i Bronisławę Osiadacz, za zm. z rodziny

17.00 Za ¶.p. Helenę i Władysława Ksi±żek, Józefa Knotka, za zm. z rodziny

18.30 Za ¶.p. Reginę, Tadeusza Rozum, Sebastiana, Genowefę, Wacława Mi±sek

¦RODA 10.04

7.00 W rocznicę ¶lubu Anety i Mariusza, o Boże błogosławieństwo, wszelkie łaski

17.00 Za ¶.p. Waldemara Kacprzaka/3r/

17.00 Za ¶.p. Genowefę, Tadeusza Chmielewskich, dziadków Szlasów i Chmielewskich

CZWARTEK 11.04

17.00 Za ¶.p. Kazimierza Włodarczyk/1r/

PIˇTEK 12.04

7.00 Za ¶.p. Przemysława Adamczyka

17.00 Za ¶.p. Henryka Osiadacza

SOBOTA 13.04

7.00 O szczę¶liwe zdanie egzaminów dla uczniów klasy 8 z Siedzowa

17.00 Za ¶.p. Marylę-Alinę Wasilewsk±/4r/; w int. Marka i Magdaleny z podziękowaniem za wszelkie otrzymane łaski

NIEDZIELA PALMOWA 14.04

9.00 Za ¶.p. Stanisław/r/, Antoninę, Jana Siejków, Mirosława, Janinę, Jana Retmanów, Zofię Osiadacz, Mirosława Kociszewskiego, Barbarę Dubińsk±

9.00 Z podziękowaniem za szczę¶liwe wyj¶cie z kolizji drogowej z pro¶b± o opiekę Boż± na dalsze lata

11.00 Za Parafian, Pielgrzymów i Go¶ci

17.00 Za ¶.p. Sylwestra Kwiatkowskiego

INTENCJE MSZY ¦WIĘTYCH

31.03. - 07.04.2019

CZWARTA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 31.03

9.00 Za ¶.p. Jana/30r/, Eleonorę Figlus, dziadków Szelagów i Widłaków

9.00 Za ¶.p. Małgorzatę Kosick±

11.00 W 18 rocznicę urodzin Natalii z podziękowaniem za dar życia, wszelkie łaski z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB GoĽlińskiej

11.00 W 1 rocznicę urodzin Aleksandra Biczyk z podziękowaniem za dar życia z pro¶b± o błogosławieństwo Boże dla Niego i Jego rodziców.

17.00 Za ¶.p. Ryszarda, Szczepana, Janinę Szczepańskich, Mariannę Zduńczyk

PONIEDZIAŁEK 01.04

7.00 Za Parafian, Pielgrzymów i Go¶ci

17.00 Za ¶.p. Władysława Majewskiego/od rodz. Ciarów/

WTOREK 02.04

7.00

17.00 Za ¶.p. Małgorzatę Kosick±

¦RODA 03.04

7.0

17.00 Za ¶.p. Władysławę, Ryszarda Kłos, dziadków Lenarcików, Kłosów, za zm. z tych rodzin

CZWARTEK 04.04

7.00

17.00 Za ¶.p. Mariannę/r/,Stanisława, Franciszka Piekarniaków, Stanisława Szczypka, za zm. z rodziny

17.00 O powołania kapłańskie i zakonne

PIˇTEK 05.04

7.00

17.00 Za ¶.p. Waldemara Smolińskiego w 30 dzień po ¶mierci

17.00 Za ¶.p. Ryszarda, Jana, Annę, Henryka, Danutę, Apolonię Nowak, Waldemara Kacprzaka

SOBOTA 06.04

7.00 W intencji Beaty i Mariusza rodziców Piotrusia

17.00 Za ¶.p. Alinę DĽwigała w 30 dzień po ¶mierci, Edwarda

17.00 Za zmarłych poleconych nam w modlitwie wypominkowej

PIˇTA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 07.04

9.00 Za ¶.p. Jakuba Lewińskiego

11.00 W 18 rocznicę urodzin Mateusza Lewińskiego z podziękowaniem za dar życia, wszelkie łaski z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB GoĽlińskiej

11.00 Za Parafian, Pielgrzymów i Go¶ci

17.00 Za ¶.p. Iwonę Tulacha/5r/, Tadeusza Widłak/4r/, za zm. z rodzin Kowalskich i Widłaków

INTENCJE MSZY ¦WIĘTYCH

24 - 31.03.2019

TRZECIA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 24.03

9.00 Za ¶.p. Józefa, Mariannę Biczyk, Halinę Pow±zka, Józefa Lewandowskiego

11.00 W 10 rocznicę urodzin Agatki o potrzebne łaski i opiekę MB dla Niej, Jej rodzeństwa i Rodziców

11.00 Za Parafian, Pielgrzymów i Go¶ci

17.00 Za ¶.p. Edwarda i Leokadię Żmudzin, Stanisławę i Edwarda Pieczonka, Stanisława i Katarzynę Fic

PONIEDZIAŁEK 25.03

7.00 Za ¶.p. Barbarę, Andrzeja, Jana, Romana, Katarzynę, Stanisława, Tadeusza Budytów

17.00 Za ¶.p. Bronisławę i Stanisława Widłak, Teresę Łuczak, za zm. z rodz. Widłaków i Szostaków

WTOREK 26.03

17.00 Za ¶.p. Wacława/r/, Zofię Gajownik, za zm. z rodziny

¦RODA 27.03

7.00

17.00 Za ¶.p. Ryszarda Strzeżka/5r/, Ewę Banasiewicz

17.00 Za ¶.p. Stanisławę, Mariana, Andrzeja Sosnowskich, Michalinę, Piotra Dominiczaków, Halinę, Zygmunta Idzik, Jana Gał±zkę, Henryka Gromola/od siostry z rodzin±/

CZWARTEK 28.03

7.00

17.00 Za ¶.p. Halinę Pawlick±/1r/, Mirosława Pawlickiego

PIˇTEK 29.03

7.00

17.00 Za ¶.p. Władysławę/10r/ i Piotra Rybarczyków, za zm. z rodz. Rybarczyków i Zielińskich

SOBOTA 30.03

7.00 Za ¶.p. Alinę DĽwigała/od brata Adama z rodzin±

17.00 Za ¶.p. Bogdana Ogrodnika/6r/; w 7 rocznicę urodzin Natalki Banasiewicz z podziękowaniem za wszelkie łaski z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo.

CZWARTA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 31.03

9.00 Za ¶.p. Jana/30r/, Eleonorę Figlus, dziadków Szelagów i Widłaków

9.00 Za ¶.p. Małgorzatę Kosick±

11.00 W 18 rocznicę urodzin Natalii z podziękowaniem za dar życia, wszelkie łaski z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB GoĽlińskiej

11.00 W 1 rocznicę urodzin Aleksandra Biczyk z podziękowaniem za dar życia z pro¶b± o błogosławieństwo Boże dla Niego i Jego rodziców.

17.00 Za ¶.p. Ryszarda, Szczepana, Janinę Szczepańskich, Mariannę Zduńczyk

INTENCJE MSZY ¦WIĘTYCH

17 - 24.03.2019

DRUGA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 17.03

9.00 Za ¶.p. Ryszarda Strzeżka/4r/, Ewę Banasiewicz, Franciszka, Feliksę, Piotra Cie¶lak, te¶ciów Stanisława, Mariannę, Wacława

11.00 W pierwsz± rocznicę urodzin Weroniki Retman o potrzebne łaski i opiekę MB

11.00 Za Parafian, Pielgrzymów i Go¶ci

17.00 Za ¶.p. Stefana Sławińskiego, za zm. z rodz. Sławińskich i Gajowników

PONIEDZIAŁEK 18.03

7.00 Za ¶.p. Andrzeja Łuczaka/10r/, za dusze w czy¶ćcu cierpi±ce

7.00 Za ¶.p. Zbigniewa Krzysztoszka

17.00 Za ¶.p. Józefa Łuszczyk, Józefa Boryń, za zm. z rodz. Łuszczykow, Mrozów, Gontarzów, Pietrzaków

WTOREK 19.03

7.00 Za ¶.p. Józefa, Józefę, Antoniego Kucharskich, Katarzynę, Stefana, Antoniego Jobdów, Lucynę, Mariannę, Kamila, Stanisława Prac

17.00 Za ¶.p. Józefa Knotka/od rodz. Sosnowskich/

¦RODA 20.03

7.00

17.00 Za ¶.p. Józefa Knotka

CZWARTEK 21.03

7.00

17.00 Za ¶.p. Apolinarego Rozum/od Zofii Włodarczyk/

PIˇTEK 22.03

7.00 Za ¶.p. Apolinarego Rozum/od rodz. Abramowicz/

7.00 Za ¶.p. Stanisława Nowackiego/8r/

17.00 Za ¶.p. Józefa Smolińskiego/7r/, Stanisława, Sylwestra Smolińskich, Bogdana Kwa¶nik

SOBOTA 23.03

7.00 Za ¶.p. Józefę/r/, Franciszka Gontarzów, Teresę Gontarz, za zm. z rodz. Gontarzów

7.00 Za ¶.p. Jana/r/ i Stanisławę Osiadacz, za zm. z rodz. Osiadacz i Jakubowskich

17.00 Za ¶.p. Jana Kluczka/1r/

TRZECIA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 24.03

9.00 Za ¶.p. Józefa, Mariannę Biczyk, Halinę Pow±zka, Józefa Lewandowskiego

11.00 W 10 rocznicę urodzin Agatki o potrzebne łaski i opiekę MB dla Niej, Jej rodzeństwa i Rodziców

11.00 Za Parafian, Pielgrzymów i Go¶ci

17.00 Za ¶.p. Edwarda i Leokadię Żmudzin, Stanisławę i Edwarda Pieczonka, Stanisława i Katarzynę Fic

INTENCJE MSZY ¦WIĘTYCH

10 - 17.03.2019

PIERWSZA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 10.03

9.00 Za ¶.p. Maksymiliana, Stefanię, Romana, Hannę Sławińskich

9.00 Za ¶.p. Apolinarego Rozum greg. 28

11.00 Za Parafian, Pielgrzymów i Go¶ci

17.00 Za ¶.p. Jakuba Lewińskigo

PONIEDZIAŁEK 11.03

7.00 Za ¶.p. Apolinarego Rozum gregorianka 29

17.00 Za ¶.p. Apolinarego Rozum/od Janusza i Krystyny Grzywka/

WTOREK 12.03

7.00 Za ¶.p. Apolinarego Rozum greg. 30

17.00 Za ¶.p. Annę/19r/, Sławomira Ksi±żek, Józefę i Stanisława Parol, za zm. z rodz.

¦RODA 13.03

7.00 Za ¶.p. Wacława, Stefanię, Władysława, Adama Grzegrzółka

17.00 Za ¶.p. Apolinarego Rozum/od Mirosława Włodarczyk z rodzin±/

CZWARTEK 14.03

7.00 Za ¶.p. Kazimierza, Feliksa, Katarzynę Widłak, Zofię, Andrzeja, Zofię Osiadacz

17.00 Za ¶.p. Apolinarego Rozum/od s±siadów/

PIˇTEK 15.03

7.00 Za ¶.p. Józefa i Mariannę Grylak

17.00 Za ¶.p. Stefanię/22r/ i Jana Kot, Janinę, Stanisława, Kamila Powierża, Bogdana JóĽwika

17.00 Za ¶.p. Henryka, Wandę Łuczak, Józefa Zaręba, Mariannę Siekierzyńsk±, Zenona Gosa

SOBOTA 16.03

7.00 Za ¶.p. Helenę, Jana, Teresę Sielskich, Helenę i Jana Gnat, Agnieszkę Januszkiewicz, Zdzisława Jaskulak

7.00 Za ¶.p. Jerzego Górka/od rodz. Was±żnik/

17.00 Za ¶.p. Jana Kosickiego/8r/

DRUGA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 17.03

9.00 Za ¶.p. Ryszarda Strzeżka/4r/, Ewę Banasiewicz, Franciszka, Feliksę, Piotra Cie¶lak, te¶ciów Stanisława, Mariannę, Wacława

11.00 W pierwsz± rocznicę urodzin Weroniki Retman o potrzebne łaski i opiekę MB

11.00 Za Parafian, Pielgrzymów i Go¶ci

17.00 Za ¶.p. Stefana Sławińskiego, za zm. z rodz. Sławińskich i Gajowników

INTENCJE MSZY ¦WIĘTYCH

03 - 10.03.2019

ÓSMA NIEDZIELA ZWYKŁA 03.03

9.00 Za ¶.p. Kazimierza i Waldemara Kacprzak

9.00 Za ¶.p. Apolinarego Rozum greg. 21

11.00 Za Parafian, Pielgrzymów i Go¶ci

17.00 Za ¶.p. Reginę, Tadeusza Rozum, Józefa, Bronisławę, Jana, Władysława Widłak, za zm. z rodziny Kalinowskich

PONIEDZIAŁEK 04.03

7.00 Za ¶.p. Apolinarego Rozum gregorianka 22

7.00 Za ¶.p. Bolesława, Mariannę, Halinę Zapa¶nik

17.00 Za ¶.p. Kazimierza Dróżdża/z racji imienin/

WTOREK 05.03

7.00 Za ¶.p. Apolinarego Rozum greg. 23

17.00 Za ¶.p. Kazimierza, Jana, Agnieszkę Winków, Marię KuĽnick±

17.00 Za ¶.p. Zbigniewa Strzeżka w 30 dzień po ¶mierci

¦RODA POPIELCOWA 06.03

11.00 Za ¶.p. Apolinarego Rozum greg. 24

17.00 Za ¶.p. Bronisława/r/, Franciszkę, Lucynę, Stanisława, Kamila Prac

17.00 Za ¶.p. Grzegorza, Krystynę/3r/, Jana, Zbigniewa Strzeżek, Michała Roka, Stanisławę, Wiktora Kołnierzak, Danutę Goł±b

CZWARTEK 07.03

7.00 Za ¶.p. Apolinarego Rozum greg. 25

7.00 Za ¶.p. Józefa i Marię Ciechomskich

17.00 O powołania kapłańskie i zakonne

PIˇTEK 08.03

7.00 Za ¶.p. Apolinarego Rozum greg. 26

7.00 Za ¶.p. Marka Ciechomskiego

17.00 Za ¶.p. Kazimierza Włodarczyk/1r/

SOBOTA 09.03

7.00 Za ¶.p. Wojciecha Frieda/3r/

7.00 Za ¶.p. Apolinarego Rozum greg. 27

17.00 Za ¶.p. Feliksę Lenarcik/ int. od Kółka Różańcowego z Wicia/

PIERWSZA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 10.03

9.00 Za ¶.p. Maksymiliana, Stefanię, Romana, Hannę Sławińskich

9.00 Za ¶.p. Apolinarego Rozum greg. 28

11.00 Za Parafian, Pielgrzymów i Go¶c

17.00 Za ¶.p. Jakuba Lewińskigo

INTENCJE MSZY ¦WIĘTYCH

24.02. - 03.03.2019

SIÓDMA NIEDZIELA ZWYKŁA 24.02

9.00 Za ¶.p. Feliksę/r/ i Stanisława Gajownik, Stanisławę i Wiktora Kołnierzak, Grzegorza Strzeżka, Stefana Sławińskiego, Mariana Rutę, Henryka Szostaka.

9.00 Za ¶.p. Apolinarego Rozum greg. 14

11.00 Za Parafian, Pielgrzymów i Go¶ci

17.00 Za ¶.p. Romana/14r/, Barbarę, Andrzeja, Katarzynę, Stanisława, Jana, Tadeusza Budytów.

PONIEDZIAŁEK 25.02

7.00 Za ¶.p. Apolinarego Rozum gregorianka 15

17.00 Za ¶.p. Romana i Aleksandra Lewińskich

17.00 Za ¶.p. Władysława Majewskiego w 30 dzień po ¶mierci

WTOREK 26.02

7.00 Za ¶.p. Apolinarego Rozum greg. 16

17.00 Za ¶.p. Mirosława Retmana/z racji imienin i urodzin/

¦RODA 27.02

7.00 Za ¶.p. Apolinarego Rozum greg. 17

17.00 Za ¶.p. Romana WoĽniaka/int. od Marii Tkaczuk/

17.00 Za s.p. Jakuba Kołnierzak, Lucynę, Stanisława, Kamila Prac

CZWARTEK 28.02

7.00 Za ¶.p. Apolinarego Rozum greg. 18

17.00 Za ¶.p. Romana Kurowskiego

17.00 Za ¶.p. Elżbietę Piętka/11r/

PIˇTEK 01.03

7.00 Za ¶.p. Apolinarego Rozum greg. 19

17.00 Za ¶.p. Jerzego Górka w 30 dzień po ¶mierci

17.00 Za ¶.p. Helenę, Jana Sielskich, Agnieszkę Januszkiewicz, za zm. z rodziny

SOBOTA 02.03

7.00 Za ¶.p. Helenę, Jana, Justynę Ciara, za zm. z rodziny

7.00 Za ¶.p. Apolinarego Rozum greg. 20

17.00 Za ¶.p. Apolinarego Rozum w 30 dzień po ¶mierci

17.00 Za ¶.p. zmarłych poleconych nam w modlitwie wypominkowej

SIÓDMA NIEDZIELA ZWYKŁA 03.03

9.00 Za ¶.p. Kazimierza i Waldemara Kacprzak

9.00 Za ¶.p. Apolinarego Rozum greg. 21

11.00 Za Parafian, Pielgrzymów i Go¶ci

17.00 Za ¶.p. Reginę, Tadeusza Rozum, Józefa, Bronisławę, Jana, Władysława Widłak, za zm. z rodziny Kalinowskich

INTENCJE MSZY ¦WIĘTYCH

17 - 24.02.2019

SZÓSTA NIEDZIELA ZWYKŁA 17.02

9.00 Za ¶.p. Adama/6r/ i Adelę/12r/ Gwardys

9.00 Za ¶.p. Apolinarego Rozum greg. 7

11.00 W 18 rocznicę urodzin Przemysława Szczepańskiego z podziękowaniem za dar życia, wszelkie łaski z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB GoĽlińskiej.

17.00 Za ¶.p. Halinę Kanabus zd. Kuk/od Doroty z rodzin±/

PONIEDZIAŁEK 18.02

7.00 Za ¶.p. Apolinarego Rozum gregorianka 8

7.00 Za Parafian, Pielgrzymów i Go¶ci

17.00 Za ¶.p. Tomasza/r/, Cecylię, Mariannę i Błażeja Szczepańskich

WTOREK 19.02

7.00 Za ¶.p. Apolinarego Rozum greg. 9

7.00 Józefa/r/ i Mariannę Grylak

17.00 Za ¶.p. Andrzeja Kasprzaka/10r/, za zm. z rodz. Kasprzakow i Gozdalików, Danielę Jaworsk±, Jana, Janinę Budytów, Edwarda Sereja

¦RODA 20.02

7.00 Za ¶.p. Apolinarego Rozum greg. 10

17.00 Za ¶.p. Zdzisława Jaskulak w 30 dzień po ¶mierci

CZWARTEK 21.02

7.00 Za ¶.p. Apolinarego Rozum greg. 11

17.00 Za ¶.p. Zdzisława Jaskulak/od Anny i Dariusza Bogusz/

PIˇTEK 22.02

7.00 Za ¶.p. Apolinarego Rozum greg. 12

17.00 Za ¶.p. Zofię/14r/ i Stefana Piaseckich, dziadków Piaseckich i Kondejów

SOBOTA 23.02

7.00 Za ¶.p. Jolantę Przybysz/od rodziny Żmudzin/

17.00 Za ¶.p. Ludmiłę Pawłowsk±/7r/

17.00 Za ¶.p. Apolinarego Rozum greg. 13

SIÓDMA NIEDZIELA ZWYKŁA 24.02

9.00 Za ¶.p. Feliksę/r/ i Stanisława Gajownik, Stanisławę i Wiktora Kołnierzak, Grzegorza Strzeżka, Stefana Sławińskiego, Mariana Rutę, Henryka Szostaka.

9.00 Za ¶.p. Apolinarego Rozum greg. 14

11.00 Za Parafian, Pielgrzymów i Go¶ci

17.00 Za ¶.p. Romana/14r/, Barbarę, Andrzeja, Katarzynę, Stanisława, Jana, Tadeusza Budytów.

INTENCJE MSZY ¦WIĘTYCH

10 - 17.02.2019

PIˇTA NIEDZIELA ZWYKŁA 10.02

9.00 Za ¶.p. Jakuba Lewińskiego

9.00 Za ¶.p. Adama Bartuzi/4r/

11.00 Do MB GoĽlińskiej za wstawiennictwem ¶w. Ojca Stanisława Papczyńskiego o uzdrowienie i dar potomstwa

11.00 Za Parafian, Pielgrzymów i Go¶ci

17.00 Za ¶.p. Wiktorię, Zenobię, Jadwigę, Jana, Stanisława, Jana, Bogdana, Leszka, Edwarda, Stefana, za zm. z rodziny Sosnowskich.

PONIEDZIAŁEK 11.02

7.00 Za ¶.p. Apolinarego Rozum gregorianka 1/od żony i dzieci/

17.00 Za ¶.p. Zdzisława Jaskulak/od Jana Lisa/

WTOREK 12.02

7.00 Za ¶.p. Apolinarego Rozum greg. 2

17.00 Za ¶.p. Zdzisława Jaskulak/od kolegów/

¦RODA 13.02

7.00 Za ¶.p. Jolantę Przybysz/od rodz. Kociszewskich/

17.00 Za ¶.p. Apolinarego Rozum greg. 3

17.00 Za ¶.p. Jana Budytę/r/

CZWARTEK 14.02

7.00 Za ¶.p. Apolinarego Rozum greg. 4

17.00 Za ¶.p. Teresę Łuczak, Stanisława Widłak, za zm. z rodz. Widłaków, Szostaków

PIˇTEK 15.02

7.00 Za ¶.p. Apolinarego Rozum greg. 5

17.00 Za ¶.p. Zdzisława Jaskulak/od rodz. Strzeleckich/

17.00 Za ¶.p. Ludmiłę Pawłowsk±/7r/

SOBOTA 16.02

7.00 Za ¶.p. Apolinarego Rozum greg. 6

7.00 Za ¶.p. Jolantę Przybysz/od chrzestnego z rodzin±/

17.00 Za ¶.p. Józefę Galas/25r/, Henryka Galas, Jana, Rozalię Lewińskich

17.00 Za ¶.p. Adama Ku¶nierza w 24 dzień po ¶mierci

SZÓSTA NIEDZIELA ZWYKŁA 17.02

9.00 Za ¶.p. Adama/6r/ i Adelę/12r/ Gwardys

9.00 Za ¶.p. Apolinarego Rozum greg. 7

11.00 W 18 rocznicę urodzin Przemysława Szczepańskiego z podziękowaniem za dar życia, wszelkie łaski z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB GoĽlińskiej.

11.00 Za Parafian, Pielgrzymów i Go¶ci

17.00 Za ¶.p. Halinę Kanabus zd. Kuk/od Doroty z rodzin±/

INTENCJE MSZY ¦WIĘTYCH

03 - 10.02.2019

CZWARTA NIEDZIELA ZWYKŁA 03.02

9.00 Za ¶.p. Jana/21r/ i Stefanię Kot, Janinę, Stanisława, Kamila Powierżów, Bogdana JóĽwika

9.00 W 18 rocznicę urodzin Sandry z podziękowaniem za dar życia, wszelkie łaski, z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB GoĽlińskiej w dalszym życiu.

11.00 W 50 rocznicę urodzin Ewy z podziękowaniem za dar życia, wszelkie łaski, z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB GoĽlińskiej w dalszym życiu.

17.00 Za ¶.p. Stefanię i Jana Dominiczaków, za zm. z rodziny Dominiczaków i Gruszewskich, Cecylię Strzeżek

PONIEDZIAŁEK 04.02

7.00 Za Parafian, Pielgrzymów i Go¶ci

17.00 Za ¶.p. Helenę i Eugeniusza Szarek

WTOREK 05.02

7.00 Za ¶.p Bolesława Ejben

17.00 Za ¶.p. Kazimierę ¦widersk± w 30 dzień po ¶mierci

¦RODA 06.02

7.00

17.00 Za ¶.p. Zdzisławę Gut w 30 dzień po ¶mierci

CZWARTEK 07.02

7.00

17.00 O powołania kapłańskie i zakonne

PIˇTEK 08.02

7.00

17.00 Za ¶.p. Jolantę Przybysz w 30 dzień po ¶mierci

SOBOTA 09.02

7.00

17.00 Za ¶.p. Stanisławę, Jana, Jerzego, Wiesława Rozum, za zm. z rodz. Rozumów i Kasprzaków

PIˇTA NIEDZIELA ZWYKŁA 10.02

9.00 Za ¶.p. Jakuba Lewińskiego

9.00 Za ¶.p. Adama Bartuzi/4r/

11.00 Do MB GoĽlińskiej za wstawiennictwem ¶w. Ojca Stanisława Papczyńskiego o uzdrowienie i dar potomstwa

17.00 Za ¶.p. Wiktorię, Zenobię, Jadwigę, Jana, Stanisława, Jana, Bogdana, Leszka, Edwarda, Stefana, za zm. z rodziny Sosnowskich.

INTENCJE MSZY ¦WIĘTYCH

27.01 - 03.02.2019

TRZECIA NIEDZIELA ZWYKŁA 27.01

9.00 Za ¶.p. Mirosława Kociszewskiego, Zofię Osiadacz, za zm. z rodz. Retmanów, Siejka

9.00 Za ¶.p. Jakuba Lewińskiego greg. 27

11.00 W 6 rocznicę urodzin Antosia Lach z podziękowaniem za dar życia, wszelkie łaski, z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB GoĽlińskiej w dalszym życiu.

17.00 Za ¶.p. Eugeniusza Ksi±żek/9r/, Zofię, za zm. z rodziny

PONIEDZIAŁEK 28.01

7.00 Za ¶.p. Jakuba Lewińskiego greg. 28

7.00 Za Parafian, Pielgrzymów i Go¶ci

17.00 Za ¶.p. Katarzynę, Stefana, Antoniego Jobdów, Lucynę, Stanisława, Kamila Prac, Marię, Tadeusza Jasińskich

WTOREK 29.01.

7.00 Za ¶.p Jakuba Lewińskiego greg. 29

17.00 Za ¶.p. Katarzynę/r/, Stefana, Antoniego Jobdów, Józefa Kucharskiego, za zm. z rodz. Jobdów, Kucharskich

¦RODA 30.01

7.00 Za ¶.p. Jakuba Lewińskiego greg. 30

17.00 Za ¶.p. Zdzisława Jaskulak/od rodz. Dróżdż i Lipińskich/

17.00 Z podziękowaniem za opiekę Boż±, z pro¶b± o potrzebne łaski za przyczyn± MB

CZWARTEK 31.01

7.00

17.00 Za ¶.p. Leokadię/r/, Stanisława, Jerzego Zarębów, za zm. z rodzin Zarębów i Szczepańskich

PIˇTEK 01.02

7.00 Za ¶.p. Janinę/1r/ i Stanisława Krawczyk

17.00 Za ¶.p. Antoninę Kłos

SOBOTA 02.02 OFIAROWANIE PAŃSKIE

11.00 Za ¶.p. Bolesława, Mariannę, Halinę Zapa¶nik

11.00 Za ¶.p. Henryka Cie¶laka/2r/

17.00 Za ¶.p. zmarłych poleconych nam w modlitwie wypominkowej

CZWARTA NIEDZIELA ZWYKŁA 03.02

9.00 Za ¶.p. Jana/21r/ i Stefanię Kot, Janinę, Stanisława, Kamila Powierżów, Bogdana Józwika

9.00 W 18 rocznicę urodzin Sandry z podziękowaniem za dar życia, wszelkie łaski, z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB GoĽlińskiej w dalszym życiu.

11.00 W 50 rocznicę urodzin Ewy z podziękowaniem za dar życia, wszelkie łaski, z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB GoĽlińskiej w dalszym życiu.

17.00 Za ¶.p. Stefanię i Jana Dominiczaków, za zm. z rodziny Dominiczaków i Gruszewskich, Cecylię Strzeżek

INTENCJE MSZY ¦WIĘTYCH

20 - 27.01.2019

DRUGA NIEDZIELA ZWYKŁA 20.01

9.00 Za ¶.p. Andrzeja Sosnowskiego/od wnuczek z rodzinami/

9.00 Za ¶.p. Jakuba Lewińskiego greg. 20

11.00 W 18 rocznicę urodzin Wiktorii Marzec z podziękowaniem za dar życia, wszelkie łaski, z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB GoĽlińskiej w dalszym życiu.

11.00 W 18 rocznicę urodzin Błażeja Adamczyka z podziękowaniem za dar życia, wszelkie łaski, z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB GoĽlińskiej w dalszym życiu.

17.00 W 30 rocznicę urodzin Leszka Zielińskiego z podziękowaniem za dar życia, wszelkie łaski, z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB GoĽlińskiej w dalszym życiu.

PONIEDZIAŁEK 21.01

7.00 Za ¶.p. Jakuba Lewińskiego greg. 21

17.00 Za ¶.p. Jolantę Przybysz/od Edyty i Bogdana Żelazo/

WTOREK 22.01.

7.00 Za ¶.p Jakuba Lewińskiego gregorianka 22

17.00 Za ¶.p. Sylwestra Kwiatkowskiego

¦RODA 23.01v

7.00 Za ¶.p. Jakuba Lewińskiego greg. 23

17.00 Za ¶.p. Waldemara i Kazimierza Kacprzaków

CZWARTEK 24.01

7.00 Za ¶.p. Jakuba Lewińskiego greg. 24

17.00 Za ¶.p. Jolantę Przybysz/od kol. i kolegów z Owoc Wysoczyn/

PIˇTEK 25.01

7.00 Za ¶.p. Jakuba Lewińskiego greg. 25

7.00 Za ¶.p. Jana/r/, Mariannę, Mieczysława Kurantów, za zm. z rodziny

17.00 Za ¶.p. Jolantę Przybysz/od Agnieszki i Mirosława Kurantów/

SOBOTA 26.01

7.00 Za ¶.p. Jakuba Lewińskiego greg. 26

17.00 Za ¶.p. Pawła, Celinę, Józefa Retman, za zm. z rodziny

17.00 Za ¶.p. Mariannę Ciara, Adama Szczepaniak

TRZECIA NIEDZIELA ZWYKŁA 27.01

9.00 Za ¶.p. Mirosława Kociszewskiego, Zofię Osiadacz, za zm. z rodz. Retmanów, Siejka

9.00 Za ¶.p. Jakuba Lewińskiego greg. 27

11.00 W 6 rocznicę urodzin Antosia Lach z podziękowaniem za dar życia, wszelkie łaski, z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB GoĽlińskiej w dalszym życiu.

17.00 Za ¶.p. Eugeniusza Ksi±żek/9r/, Zofię, za zm. z rodziny

INTENCJE MSZY ¦WIĘTYCH

13 - 20.01.2019

NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO 13.01

9.00 Za ¶.p. Annę, Stanisława, Feliksa, Władysława, Krzysztofa Zapa¶nik

9.00 Za ¶.p. Jakuba Lewińskiego greg. 13

11.00 W intencji pana katechety Arka z racji imienin

17.00 Za ¶.p. Jerzego/7r/, Krzysztofa, Kamila Przybysz, Aleksandra i Aleksandry Żoł±dek, Franciszka i Bronisławę Przybysz

PONIEDZIAŁEK 14.01

7.00 Za ¶.p. Jakuba Lewińskiego greg. 14

7.00 Za Parafian, Pielgrzymów i Go¶ci

17.00 Za ¶.p. Edwarda/7r/, Marka Strachota, za zm. z rodz. Strachotów i Gozdalików

WTOREK 15.01.

7.00 Za ¶.p Jakuba Lewińskiego gregorianka 15

17.00 Za ¶.p. Katarzynę i Franciszka Budytów/r/, Stefana, Józefa, Mariannę Budytów

¦RODA 16.01

7.00 Za ¶.p. Jakuba Lewińskiego greg. 16

7.00 Za ¶.p. Jolantę Przybysz/od kol. i kolegów Spółki Owoc Wysoczyn/

17.00 O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Anety z racji urodzin

CZWARTEK 17.01

7.00 Za ¶.p. Jakuba Lewińskiego greg. 17

7.00 Za ¶.p. Jolantę Przybysz/od kol. i kolegów Katarzyny/

17.00 Za ¶.p. Jolę Lenarczyk, rodziców Emilię i Wincentego, Jana i Juliannę

PIˇTEK 18.01

7.00 Za ¶.p. Jakuba Lewińskiego greg. 18

17.00 Za ¶.p. Małgorzatę Kosick±/z racji urodzin i imienin/

SOBOTA 19.01

7.00 Za ¶.p. Jakuba Lewińskiego greg. 19

7.00 Za ¶.p. Jolantę Przybysz/od pracowników Silwer Sam/

17.00 Za ¶.p. Mariannę Ciara/1r/, Klarę B±bik/13r/, Józefa B±bik, Adama Szczepaniaka

DRUGA NIEDZIELA ZWYKŁA 20.01

9.00 Za ¶.p. Andrzeja Sosnowskiego/od wnuczek z rodzinami/

9.00 Za ¶.p. Jakuba Lewińskiego greg. 20

11.00 W 18 rocznicę urodzin Wiktorii Marzec z podziękowaniem za dar życia, wszelkie łaski, z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB GoĽlińskiej w dalszym życiu.

11.00 W 18 rocznicę urodzin Błażeja Adamczyka z podziękowaniem za dar życia, wszelkie łaski, z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB GoĽlińskiej w dalszym życiu.

17.00 W 30 rocznicę urodzin Leszka Zielińskiego z podziękowaniem za dar życia, wszelkie łaski, z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB GoĽlińskiej w dalszym życiu.

INTENCJE MSZY ¦WIĘTYCH

06 - 13.01.2019

NIEDZIELA 06.01 UROCZYSTO¦Ć OBJAWIENIA PAŃSKIEGO

9.00 Za ¶.p. Władysława Jaworskiego/10r/

9.00 Za ¶.p. Jakuba Lewińskiego greg. 6

11.00 W intencji Tomasza i Iwony o ¶wiatło Ducha ¦w. w rozwi±zaniu problemów życiowych

17.00 Za ¶.p. Stanisławę/1r/ i Stefana Ciara

PONIEDZIAŁEK 07.01

7.00 Za Parafian, Pielgrzymów i Go¶ci

7.00 Za ¶.p. Jakuba Lewińskiego greg. 7

17.00 Za ¶.p. Grzegorza Wojtalewicza/1r/, Rafała i Czesława Wojtalewicz, Wacława, Gracjana, Katarzynę Zielińskich, za zm. z rodz. Wojtalewiczów i Zielińskich.

WTOREK 08.01.2019

7.00 Za ¶.p Jakuba Lewińskiego gregorianka 8

7.00 W intencji młodych rodzin przeżywaj±cych trudno¶ci w małżeństwie, o wszelkie potrzebne łaski dla nich.

17.00 Za ¶.p. Romana WoĽniaka w 30 dzień po ¶mierci

¦RODA 09.01

7.00 Za ¶.p. Jakuba Lewińskiego greg. 9

17.00 Za ¶.p. Genowefę/32r/ i Ludwika Nowak

CZWARTEK 10.01

7.00 Za ¶.p. Jakuba Lewińskiego greg. 10

17.00 Za ¶.p. Antoninę/r/, Stanisława, Jana Siejków, Mirosława, Janinę, Jana Retman, Zofię Osiadacz, Mirosława Kociszewskiego, Barbarę Dubińsk±

PIˇTEK 11.01

7.00 Za ¶.p. Jakuba Lewińskiego greg. 11

17.00 Za ¶.p. Leokadię i Arkadiusza Rybarczyk

SOBOTA 12.01

7.00 Za ¶.p. Jakuba Lewińskiego greg. 12

17.00 Za ¶.p. Antoniego, Władysławę, Kazimierę Dobrzyńskich, Mariannę, Stanisława Krawczyków

NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO 13.01

9.00 Za ¶.p. Annę, Stanisława, Feliksa, Władysława, Krzysztofa Zapa¶nik

9.00 Za ¶.p. Jakuba Lewińskiego greg. 13

11.00 Za Parafian, Pielgrzymów i Go¶ci

17.00 Za ¶.p. Jerzego/7r/, Krzysztofa, Kamila Przybysz, Aleksandra i Aleksandry Żoł±dek, Franciszka i Bronisławę Przybysz

INTENCJE MSZY ¦WIĘTYCH

30.12. - 06.01.2019

NIEDZIELA ¦WIĘTEJ RODZINY 30.12

9.00 Za ¶.p. Wacława Krawczyka/7r/ za zm. z rodz. Krawczyków i Sławińskich

11.00 W 18 rocznicę urodzin Przemysława z podziękowaniem za dar życia wszelkie łaski, z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo i opiekę MB GoĽlińskiej dla Jubilata i Jego Najbliższych

11.00 Za Parafian, Pielgrzymów i Go¶ci

17.00 Za ¶.p. Szczepana, Janinę, Ryszarda Szczepańskich, Mariannę Zduńczyk

PONIEDZIAŁEK 31.12

7.00 Za ¶.p. Sylwestra Kwiatkowskiego z racji imienin/int. od brata/

17.00 Podziękowanie za Stary Rok z pro¶b± o błogosławieństwo w Nowym Roku

WTOREK 01.01.2019 UROCZYSTO¦Ć ¦WIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI NOWY ROK

9.00 Za ¶.p Jakuba Lewińskiego gregorianka 1

9.00 Za ¶.p. Annę/2r/, Mateusza Chrzan, Józefę, Jana Tomala, Franciszkę Ostrycharz

11.00 Za Parafian, Pielgrzymów i Go¶ci

17.00 Za ¶.p. Antoninę Żuraw/3r/, Agnieszkę Januszkiewicz, za zm. z rodz. Żurawiów i Janickich

¦RODA 02.01

7.00 Z pro¶b± do Boga o potrzebne łaski dla Mieczysława z racji imienin

7.00 Za ¶.p. Jakuba Lewińskiego greg. 2

17.00 Za ¶.p. Apolonię Chabrzyńsk±/4r/

CZWARTEK 03.01

7.00 Za ¶.p Genowefę Guzowsk±/2r/, za zmarłych z rodziny

7.00 Za ¶.p. Jakuba Lewińskiego greg. 3

17.00 Za ¶.p. Adama Jaworskiego/r/, za zmarłych z rodziny

PIˇTEK 04.01

7.00 Za ¶.p. Jakuba Lewińskiego greg. 4

17.00 Za ¶.p. Halinę Pow±zka, dziadków Antoninę i Wacława Pow±zka, Mariannę i Stanisława Chodosz

SOBOTA 05.01

7.00 Podziękowanie za zdrowie z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo Boże w dalszym życiu z racji imienin i urodzin

7.00 Za ¶.p. Jakuba Lewińskiego greg. 5

17.00 Za zmarłych poleconych nam w modlitwie wypominkowej

NIEDZIELA 06.01 UROCZYSTO¦Ć OBJAWIENIA PAŃSKIEGO

9.00 Za ¶.p. Władysława Jaworskiego/10r/

9.00 Za ¶.p. Jakuba Lewińskiego greg.

11.00 Za Parafian, Pielgrzymów i Go¶ci

17.00 Za ¶.p. Stanisławę/1r/ i Stefana Ciara

INTENCJE MSZY ¦WIĘTYCH

23 - 30.12.2018

CZWARTA NIEDZIELA ADWENTU 23.12.2018

9.00 Za ¶.p. Edwarda Cie¶laka/17r/

11.00 W 18 rocznicę urodzin Mateusza z podziękowaniem za dar życia wszelkie łaski, z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo i opiekę MB GoĽlińskiej dla Jubilata i Jego Najbliższych

11.00 Za Parafian, Pielgrzymów i Go¶ci

17.00 Za ¶.p. Piotra Cie¶laka/4r/

PONIEDZIAŁEK 24.12

7.00 Za ¶.p. Weronikę, Stanisława, Adama Budytów, Teresę, Leokadię, Sławomira, Stanisława Ksi±żek, Edwarda, Helenę, Kazimierza Oborskich, Józefa Korgiel, Elżbietę Piętka

7.00 Za ¶.p Helenę, Aleksandra, Dariusza, Jakuba Lewińskich, Henryka Ajdackiego, Zofię, Mariannę, Andrzeja, Henryka KuĽnickich, za zm. z rodz. Lewińskich, Ajdackich, KuĽnickich, Ciarów

7.00 Za ¶.p. Stanisława Ciary/od grupy pielgrzymkowej/

WTOREK 25.12 BOŻE NARODZENIE

24.00 Za Parafian, Pielgrzymów i Go¶ci

24.00 Za ¶.p Jana Ciarę, za zm. z rodz. Ciarów i Osiadaczów

11.00 Za ¶.p. Bożenkę i Bogdana Olszewskich, Antoniego Mariannę Maliszewskich, Kunegundę i Józefa Olszewskich, Barbarę Burkowsk±

17.00 Za ¶.p. Jana/2r/ i Helenę Ciara, dziadków Ciarów, Ksi±żków za zm. z rodziny

¦RODA 26.12 ¦WIĘTO ¦WIĘTEGO SZCZEPANA

9.00 Za ¶.p. Kazimierza Dróżdża

11.00 W 53 rocznicę ¶lubu Stefana i Ewy Urbanek z podziękowaniem za wspólnie przeżyte lata, wszelkie otrzymane łaski z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB GoĽlińskiej

11.00 Za ¶.p. Mirosława Pawlickiego

17.00 Za ¶.p. Helenę Kluczek

CZWARTEK 27.12

7.00 Za ¶.p Michała Gontarza/r/, za zm. z rodz. Gontarzów

17.00 Za ¶.p. Bronisławę/r/ i Walentego Kołnierzak, za zm. z rodziny

17.00 Za ¶.p. Feliksa i Stefanię Szostak, Teresę Łuczak, Stanisława Widłak, za zm. z rodz. Widłaków i Szostaków

PIˇTEK 28.12

7.00 Za ¶.p. Leokadię/r/ i Arkadiusza Rybarczyk, Katarzynę Naporowsk±, dziadków Widłaków i Rybarczyków

7.00 Za ¶.p. Stanisława Ciara w 30 dzień po ¶mierci

17.00 Za ¶.p. Adama Sławińskiego, Franciszkę Kobuz

SOBOTA 29.12

7.00 Za ¶.p Stanisława Ciarę/od rodz. Łuczaków/

7.00 Za ¶.p. Bogdana Olszewskiego w 30 dzień po ¶mierci

17.00 W 43 rocznicę ¶lubu Albiny i Adama z podziękowaniem za wspólnie przeżyte lata z pro¶b± o dalsze błogoslawieństwo Boże i opiekę MB. GoĽlińskiej

NIEDZIELA ¦WIĘTEJ RODZINY 30.12

9.00 Za ¶.p. Wacława Krawczyka/7r/ za zm. z rodz. Krawczyków i Sławińskich

11.00 W 18 rocznicę urodzin Przemysława z podziękowaniem za dar życia wszelkie łaski, z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo i opiekę MB GoĽlińskiej dla Jubilata i Jego Najbliższych

11.00 Za Parafian, Pielgrzymów i Go¶ci

17.00 Za ¶.p. Szczepana, Janinę, Ryszarda Szczepańskich, Mariannę Zduńczyk

INTENCJE MSZY ¦WIĘTYCH

16 - 23.12.2018

TRZECIA NIEDZIELA ADWENTU REKOLEKCJE 16.12.2018

9.00 Za ¶.p. Romana Kurowskiego/1r/

11.00 W 18 rocznicę urodzin Kacpra Nogal z podziękowaniem za dar życia wszelkie łaski, z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo i opiekę MB GoĽlińskiej dla Jubilata i Jego Najbliższych

11.00 Za Parafian, Pielgrzymów i Go¶ci

17.00 Za ¶.p. Zygmunta Budytę, Monikę Stożek, Mirosława Retmana, za zm. z rodzin Ciarów i Budytów

PONIEDZIAŁEK 17.12 REKOLEKCJE

11.00 Za ¶.p. Jerzego/r/, Romana Szczepańskich, dziadków Szczepańskich, Kołnierzaków, Helenę Suwała

15.30 Za ¶.p Bronisławę i Piotra Widłaków

17.00 Za ¶.p. zmarłych rodziców i rodzeństwo

18.30 Za ¶.p. Ewę Banasiewicz/2r/, Ryszarda Strzeżka

WTOREK 18.12 REKOLEKCJE

11.00 Za ¶.p. Feliksa Majaka/r/

15.30 Za ¶.p Alinę/r/, Stanisława Gos, Sebastiana, Genowefę, Wacława Mi±sek

17.00 Za ¶.p. Helenę Czaplińsk±/2r/, za zm. z rodziny

18.30 Za ¶.p. Wiesława Zaręba/30r/ za zm. z rodzin Zarębów, Przybyszów, Floriańczyków

¦RODA 19.12

7.00 Za ¶.p. Stanisława Knotka w 30 dzień po ¶mierci

17.00 Za ¶.p. Jakuba Kołnierzak/od rodz. Z Elbl±ga/

17.00 Za ¶.p. Wojciecha, Mariannę, Stefana Krawczyków, za ofiary wypadków drogowych

CZWARTEK 20.12

7.00 Za ¶.p Aleksandra i Aleksandrę Sławińskich, za zm. z rodz. Sławińskich, Tywonków

17.00 Za ¶.p. Kazimierza Winka

17.00 Za ¶.p. Józefa, Janinę, Reginę, Józefa, Helenę, Zdzisława, dziadków Gadosiów, Sucheckich, Rozumów, Lempkowskich

PIˇTEK 21.12

7.00 Za ¶.p. Tomasza, Cecylię Szczepańskich

17.00 Za ¶.p. Ewę Rozum

SOBOTA 22.12

7.00 Za ¶.p Sylwestra Kwiatkowskiego/1r/intencja od rodziców/

17.00 Za ¶.p. Zenona Gosa, za zm. z rodzin Zarębów i Budytów

CZWARTA NIEDZIELA ADWENTU 23.12.2018

9.00 Za ¶.p. Edwarda Cie¶laka/17r/

11.00 W 18 rocznicę urodzin Mateusza z podziękowaniem za dar życia wszelkie łaski, z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo i opiekę MB GoĽlińskiej dla Jubilata i Jego Najbliższych

11.00 Za Parafian, Pielgrzymów i Go¶ci

17.00 Za ¶.p. Piotra Cie¶laka/4r/

INTENCJE MSZY ¦WIĘTYCH

09 - 16.12.2018

DRUGA NIEDZIELA ADWENTU 09.12.2018

9.00 Za ¶.p. Bolesława, Mariannę, Halinę Zapa¶nik

9.00 W 50 rocznicę urodzin Dariusza z podziękowaniem za dar życia wszelkie łaski, z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo i opiekę MB GoĽlińskiej dla Jubilata i Jego Najbliższych

11.00 Za ¶.p. Krzysztofa Dróżdża gregorianka 28

17.00 Za ¶.p. Mariannę Sabała/1r/, za zm. z rodzin Sabałów i Banasiewiczów

PONIEDZIAŁEK 10.12

7.00 Za ¶.p. Stanisława Kluczek

7.00 Za Parafian, Pielgrzymów i Go¶ci

17.00 Za ¶.p Krzysztofa Dróżdża gregorianka 29

WTOREK 11.12

7.00 Za ¶.p. Bogdana Olszewskiego/od pracowników Silwer Sam/

17.00 Za ¶.p Krzysztofa Dróżdża gregorianka 30

¦RODA 12.12

7.00 Za ¶.p. Jakuba Lewińskiego/od koleżanek i kolegów z pracy/

7.00 O zdrowie i szczę¶liw± operację

17.00 Za ¶.p. Henryka, Danutę, Jana, Annę, Ryszarda, Apolonię Nowaków, Waldemara Kacprzaka

CZWARTEK 13.12

7.00 Za ¶.p Stanisława Ciarę/od rodz. Lodowskich/

17.00 Za ¶.p. Pawła, Henryka, Barbarę Mo¶cickich

17.00 Za ¶.p. Józefa Knotka w 30 dzień po ¶mierci

PIˇTEK 14.12

7.00 Za ¶.p. Barbarę, Władysława, za zm. z rodz. Kurków, Waszkiewiczów

17.00 Za ¶.p. Kazimierza Włodarczyka/od córki Anny z rodzin±/

SOBOTA 15.12

7.00 Za ¶.p Mariannę, Bronisława, Stasia Kęsik, Jana Kuranta, Józefa Mi±sek, dziadków Tywonków

17.00 Za ¶.p. Tadeusza Chojnackiego/7r/

17.00 O Boże błogosławieństwo i wszelkie łaski dla Ireny

TRZECIA NIEDZIELA ADWENTU 16.12.2018

9.00 Za ¶.p. Romana Kurowskiego/1r/

11.00 W 18 rocznicę urodzin Kacpra Nogal z podziękowaniem za dar życia wszelkie łaski, z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo i opiekę MB GoĽlińskiej dla Jubilata i Jego Najbliższych

11.00 Za Parafian, Pielgrzymów i Go¶ci

17.00 Za ¶.p. Zygmunta Budytę, Monikę Stożek, Mirosława Retmana, za zm. z rodzin Ciarów i Budytów

INTENCJE MSZY ¦WIĘTYCH

02 - 09.12.2018

PIERWSZA NIEDZIELA ADWENTU 02.12.2018

9.00 Za ¶.p. Kazimierza Gontarza, za zm. z rodzin Gontarzów i Kowalczyków

9.00 Za ¶.p Krzysztofa Dróżdża gregorianka 21

11.00 Za Parafian, Pielgrzymów i Go¶ci

17.00 Za ¶.p. Kazimierza Widłaka/r/

PONIEDZIAŁEK 03.12

7.00 Za Bogdana Olszewskiego/od rodz. Krawczyków/

17.00 Za ¶.p Krzysztofa Dróżdża gregorianka 22

WTOREK 04.12

7.00 Za ¶.p. Pawła Majewskiego w 30 dzień po ¶mierci

17.00 Za ¶.p Krzysztofa Dróżdża gregorianka 23

¦RODA 05.12

7.00 Za ¶.p. Stanisława Prac/1r/, Lucynę, Kamila, Jakuba Kołnierzak

17.00 Za ¶.p Krzysztofa Dróżdża gregorianka 24

CZWARTEK 06.12

7.00 Za ¶.p Jakuba Kołnierzak/od rodz. Widłak/

17.00 Za ¶.p. Krzysztofa Dróżdż gregorianka 25

17.00 Za ¶.p. Katarzynę Bukat, Weronikę, Andrzeja, Stanisława Pyza, Krystynę Matusiak, Natalię Zawadka

PIˇTEK 07.12

7.00 Za ¶.p. Henryka/r/, Helenę, Kazimierza D±browskich, za zm. z rodz. D±browskich

7.00 Za ¶.p Jana/r/, Zofię Ciara, Teresę Gontarz, za zm. z rodziny

17.00 Za ¶.p. Krzysztofa Dróżdża gregorianka 26

SOBOTA 08.12

7.00 Za ¶.p Krzysztofa Dróżdża gregorianka 27

17.00 W intencji Zgromadzenia Księży Marianów

DRUGA NIEDZIELA ADWENTU 09.12.2018

9.00 Za ¶.p. Bolesława, Mariannę, Halinę Zapa¶nik

9.00 W 50 rocznicę urodzin Dariusza z podziękowaniem za dar życia wszelkie łaski, z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo i opiekę MB GoĽlińskiej dla Jubilata i Jego Najbliższych

11.00 Za ¶.p. Krzysztofa Dróżdża gregorianka 28

17.00 Za ¶.p. Mariannę Sabała/1r/, za zm. z rodzin Sabałów i Banasiewiczów

INTENCJE MSZY ¦WIĘTYCH

25.11. - 02.12.2018

UROCZYSTO¦Ć JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECH¦WIATA 25.11

9.00 Za ¶.p. Jakuba/r/, Andrzeja Budyta, za zm. z rodziny

9.00 Za ¶.p Krzysztofa Dróżdża gregorianka 14

11.00 W 18 rocznicę urodzin Wojciecha Koca z podziękowaniem za dar życia, wszelkie łaski z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB GoĽlińskiej

11.00 W 75 rocznicę urodzin Jacka i w 70 rocznicę Stanisławy Gajowników z podziękowaniem wspólnie przeżyte lata, wszelkie łaski z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB GoĽlińskiej.

Chrzest: Tymoteusz Budyta

17.00 Za ¶.p. Jana, Wacława Widłak, Gabrielę, Stefana Włodarczyk, Małgorzatę i Stanisława Rybarczyk

PONIEDZIAŁEK 26.11

7.00 Za Parafian, Pielgrzymów i Go¶ci

17.00 Za ¶.p Krzysztofa Dróżdża gregorianka 15

17.00 Za ¶.p. Pawła Majewskiego/od udziałowców i pracowników Grupy Owoc Wysoczyn/

WTOREK 27.11

7.00 Za ¶.p. Jana/25r/, zm. z rodzin Widłaków, Łysiaków, Kalinowskich

17.00 Za ¶.p. Mirosława, Janinę, Jana Retmanów, Antoninę, Stanisława, Jana Siejków, Zofię Osiadacz, Mirosława Kociszewskiego, Barbarę Dubińsk±

17.00 Za ¶.p Krzysztofa Dróżdża gregorianka 16

¦RODA 28.11

7.00 Za ¶s.p. Jakuba Kołnierzaka/od syna Mirosława z rodzin±

17.00 Za ¶.p Krzysztofa Dróżdża gregorianka 17

17.00 Za ¶.p. Kazimierza, Zofię, dziadków Strzeżków i Chru¶cików

CZWARTEK 29.11

7.00 Za ¶.p Krzysztofa Dróżdża gregorianka 18

17.00 Za ¶.p. Mirosława Pawlickiego/2r/, Halinę-Zofię Pawlick± za zm. z rodziny, za dusze w czy¶ćcu cierpi±ce

17.00 Za ¶.p. Andrzeja B±bika

PIˇTEK 30.11

7.00 Za ¶.p. Andrzeja Sosnowskiego

7.00 Za ¶.p Andrzeja Łuczaka, za dusze w czy¶ćcu cierpi±ce

17.00 Za ¶.p. Krzysztofa Dróżdża gregorianka 19

SOBOTA 01.12

7.00 Za ¶.p. Andrzeja/20r/, Feliksę, zm. z rodziny Sabałów

7.00 Za ¶.p Krzysztofa Dróżdża gregorianka 20

17.00 Za ¶.p. Pawła Majewskiego/od kolegów z rodzinami/

17.00 Za zmarłych poleconych nam w modlitwie wypominkowej

PIERWSZA NIEDZIELA ADWENTU 02.12.2018

9.00 Za ¶.p. Kazimierza Gontarza, za zm. z rodzin Gontarzów i Kowalczyków

9.00 Za ¶.p Krzysztofa Dróżdża gregorianka 21

11.00 Za Parafian, Pielgrzymów i Go¶ci

17.00 Za ¶.p. Kazimierza Widłaka/r/

INTENCJE MSZY ¦WIĘTYCH

18 - 25.11.2018

33 NIEDZIELA ZWYKŁA 18.11

9.00 Za ¶.p. Leokadię, Michała Strzeżków, Zbigniewa Walęckiego, Henryka Tkaczyka

9.00 Za ¶.p Krzysztofa Dróżdża gregorianka 7

11.00 Za poległych Żołnierzy Batalionów Chłopskich

17.00 Za ¶.p. Helenę, Mariana, Janusza, Stanisława Zaręba

PONIEDZIAŁEK 19.11

7.00 Za ¶.p. Stefana Gajownik/r/, za zm. z rodz. Gajowników, Kabalów, Kozłowskich, Kasprzaków

17.00 Za ¶.p Krzysztofa Dróżdża gregorianka 8

17.00 Za ¶.p. Pawła Majewskiego/od kolegów z rodzinami/

WTOREK 20.11

7.00 Za ¶.p. Bogdana Strzeżka

7.00 Za ¶.p. Józefa Knotka/od siostry Władysławy/

17.00 Za ¶.p Krzysztofa Dróżdża gregorianka 9

¦RODA 21.11

7.00 Za Parafian, Pielgrzymów i Go¶ci

17.00 Za ¶.p Krzysztofa Dróżdża gregorianka 10

17.00 Za ¶.p. Irenę Dobosz/1r/

CZWARTEK 22.11

7.00 Za ¶.p Krzysztofa Dróżdża gregorianka 11

17.00 Za ¶.p. Cecylię i Tomasza Szczepańskich

PIˇTEK 23.11

7.00 Za ¶.p. Katarzynę, Stefana, Antoniego Jobdów, Mariannę, Lucynę, Kamila, Józefa Kucharskich, za zm. z rodz. Jobdów i Kucharskich

17.00 Za ¶.p Krzysztofa Dróżdża gregorianka 12

17.00 Za ¶.p. Zofię Konarzewsk±/2r/od dzieci, wnuków, prawnuków/

SOBOTA 24.11

7.00 Za ¶.p. Romana Kurowskiego

17.00 Za ¶.p Krzysztofa Dróżdża gregorianka 13

17.00 Za ¶.p. Kazimierza Włodarczyka/od córki Małgorzaty z rodzin±/

UROCZYSTO¦Ć JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECH¦WIATA 25.11

9.00 Za ¶.p. Jakuba/r/, Adama Budytów, za zm. z rodziny

9.00 Za ¶.p Krzysztofa Dróżdża gregorianka 14

11.00 W 18 rocznicę urodzin Wojciecha Koca z podziękowaniem za dar życia, wszelkie łaski z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB GoĽlińskiej

11.00 W 75 rocznicę urodzin Jacka i w 70 rocznicę Stanisławy Gajowników z podziękowaniem wspólnie przeżyte lata, wszelkie łaski z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB GoĽlińskiej.

Chrzest: Tymoteusz Budyta

17.00 Za ¶.p. Jana, Wacława Widłak, Gabrielę, Stefana Włodarczyk, Małgorzatę i Stanisława Rybarczyk

INTENCJE MSZY ¦WIĘTYCH

11 - 18.11.2018

32 NIEDZIELA ZWYKŁA 11.11

9.00 Za ¶.p. Wandę/r/, Jana Piętków, za zm. z rodziny

11.00 Za Parafian, Pielgrzymów i Go¶ci

11.00 W intencji naszej Ojczyzny

17.00 Za ¶.p. Feliksa i Feliksę, Mariannę i Tomasza Łuczków

PONIEDZIAŁEK 12.11

7.00 Za ¶.p. Pawła Majewskiego/od rodz. Ciara z GoĽlina Małego/

17.00 Za ¶.p Krzysztofa Dróżdża gregorianka 1

17.00 Za ¶.p. Henrykę i Mariana Chodosz, dziadków Chodoszów

WTOREK 13.11

7.00 Za ¶.p. Feliksę Lenarcik w 30 dzień po ¶mierci

17.00 Za ¶.p. Katarzynę i Tomasza Kluczków, Janinnę Budyta, Józefa, Stanisława, Joanny, Jana Kluczków, Adama Widłaka, za zm. z rodz. Widłaków

17.00 Za ¶.p Krzysztofa Dróżdża gregorianka 2

¦RODA 14.11

7.00

17.00 Za ¶.p Krzysztofa Dróżdża gregorianka 3

17.00 Za ¶.p. Helenę, Władysława Ksi±żków, Władysławę i Stanisława Tywonek, Barbarę Dutkiewicz, Zenobię, Pawła Pospiszyn, Zofię i Mirosława Pawlickich.

CZWARTEK 15.11

7.00 Za ¶.p. Jana/14r/ i Władysławę Gontarz

17.00 Za ¶.p Krzysztofa Dróżdża gregorianka 4

17.00 Za ¶.p. Barbarę Łuczkowsk±, Henrykę i Józefa Widłak, Janinę i Antoninę Bukat, za zm. z rodz. Widłaków i Bukatów

PIˇTEK 16.11

7.00 Za ¶.p. Jana/8r/, Helenę, Justynę Ciara

17.00 Za ¶.p Krzysztofa Dróżdża gregorianka 5

17.00 Za ¶.p. Józefa Pełkę, Genowefę Wołowicz, Jakuba Kołnierzaka, za dusze w czy¶ćcu cierpi±ce

OBOTA 17.11

7.00 Za ¶.p. Mieczysława Kurka

17.00 Za ¶.p Krzysztofa Dróżdża gregorianka 6

17.00 Za ¶.p. Annę/25r/ Andrzeja Łuszczyków, za zm. z rodziny

33 NIEDZIELA ZWYKŁA 18.11

9.00 Za ¶.p. Leokadię, Michała Strzeżków, Zbigniewa Walęckiego, Henryka Tkaczyka

11.00 Za Parafian, Pielgrzymów i Go¶ci

11.00 Za ¶.p Krzysztofa Dróżdża gregorianka 7

17.00 Za ¶.p. Helenę, Mariana, Janusza, Stanisława Zaręba

INTENCJE MSZY ¦WIĘTYCH

04 - 11.11.2018

31 NIEDZIELA ZWYKŁA 04.11

9.00 Za ¶.p. Mirosława Retmana/4r/

11.00 Za Parafian, Pielgrzymów i Go¶ci

1.00 Za zmarłych członków Zgromadzenia Księży Marianów

17.00 Za ¶.p. zmarłych poleconych nam w modlitwie wypominkowej

PONIEDZIAŁEK 05.11

7.00 Za ¶.p. Stanisława, Lucynę, Kamila Prac, Jakuba Kołnierzaka

17.00 Za ¶.p zmarłych poleconych nam w modlitwie wypominkowej

WTOREK 06.11

7.00 Za ¶.p. Mariannę/7r/ i Henryka B±derów

7.00 Za ¶.p. Helenę/19r/ i Jana Ciara, dziadków Ciarów i Ksi±żków, za zm. z rodziny

17.00 Za ¶.p. zmarłych poleconych nam w modlitwie wypominkowej

¦RODA 07.11

7.00 Za ¶.p. Feliksa Kociszewskiego/3r/

17.00 Za ¶.p. zmarłych poleconych nam w modlitwie wypominkowej

CZWARTEK 08.11

7.00 Za ¶.p. Stanisława/r/, Mariannę i Franciszka Piekarniaków, Stanisława Szczypka

17.00 Za ¶.p. zmarłych poleconych nam w modlitwie wypominkowej

PIˇTEK 09.11

7.00 Za ¶.p. Jakuba Kołnierzaka/od córki Marty z rodzin±/

17.00 Za ¶.p. Józefa/r/, Jana Widłaków, Katarzynę Krawczyk, Stefana, Gabrielę Włodarczyk, za zm. z rodz. Widłaków i Włodarczyków

17.00 Za ¶.p Helenę, Feliksa Żelazo, za zmarłych z rodziny

SOBOTA 10.11

7.00 Za ¶.p. Jakuba Lewińskiego/od koleżanek i kolegów z pracy/

17.00 Za ¶.p. Jana Pyzę/r/, Kamila, Lucynę, Stanisława Prac, Stanisławę Kurek, Pawła Mroczka.

17.00 Za ¶.p. Jana Smolińskiego/1r/od córki z rodzin±/

32 NIEDZIELA ZWYKŁA 14.11

9.00 Za ¶.p. Wandę/r/, Jana Piętków, za zm. z rodziny

11.00 Za Parafian, Pielgrzymów i Go¶ci

17.00 Za ¶.p. Feliksa i Feliksę, Mariannę i Tomasza Łuczków

INTENCJE MSZY ¦WIĘTYCH

28.10. - 04.11.2018

30 NIEDZIELA ZWYKŁA 28.10

9.00 Za ¶p. Kazimierza, Krzysztofa Dróżdż, Eugeniusza Tomaszka

11.00 Za Parafian, Pielgrzymów i Go¶ci

11.00 W 50 rocznicę ¶lubu Elżbiety i Wiktora z podziękowaniem za wszelkie łaski z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB GoĽlińskiej dla Jubilatów.

11.00 W 90 rocznicę urodzin Leokadii Krawczyk z podziękowaniem za wszelkie łaski z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB GoĽlińskiej.

Chrzest: Arkadiusz Kasprzak

17.00 Za ¶.p. Władysława Chlebowskiego, dziadków Chlebowskich

PONIEDZIAŁEK 29.10

7.00 Za ¶.p. Ewę Rozum

7.00 Za ¶.p. Jakuba Kołnierzaka/od syna Sławomira z rodzin±/

17.00 Za ¶.p Zdzisława Kompa/7r/, Pawła i Józefę Kurowskich, z a zm. z rodz. Bednarczyków, Jakubików

WTOREK 30.10

7.00 Za ¶.p. Jakuba Kołnierzaka/od córki Zofii z synem/

17.00 W 9 rocznicę urodzin Weroniki, 3 rocznicę urodzin Łucji z podziękowaniem za wszelkie łaski, z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB GoĽlińskiej

17.00 Za ¶.p. Sylwestra Kwiatkowskiego

¦RODA 31.10

7.00 Za ¶.p. Jana/r/, Stanisławę, Mariannę, Pawła Krawczyków, Władysławę i Wiesława Dziechciarskich, dziadków Cie¶laków, Szlasów, Władysława Bednarza

17.00 Za ¶.p. Kazimierza/2r/, Waldemara Kasprzak, Aleksandra i Feliksa Krawczyk

CZWARTEK 01.11 UROCZYSTO¦Ć WSZYSTKICH ¦WIĘTYCH

9.00 Za ¶.p. Marka Jedynak/13r/, rodziców Zofię i Józefa, Aleksandrę i Stanisława, za zm. z rodziny

9.00 Za ¶.p. Józefa, Stefanię, Jana, Wacława, Krzysztofa, Ewę Mi±sek, za zm. z rodziny Mi±sek, Lempkowskich

11.00 Za Parafian, Pielgrzymów, Go¶ci, za zmarłych z ich rodzin

17.00 Za ¶.p. Sylwestra Kwiatkowskiego

PIˇTEK 02.11 WSPOMNIENIE WSZYSTKICH WIERNYCH ZMARŁYCH

9.00 Za ¶.p. Stefanię, Józefa, Jana, Ewę, Wacława, Krzysztofa, Marię, Katarzynę, Jana, za zmarłych z rodzin Mi±sków i Lempkowskich

9.00 Za ¶.p. Przemysława Adamczyka, Józefę i Andrzeja Filipek, Antoniego i Helenę Adamczyk, Józefa i Stanisławę Po¶wiata

17.00 Za ¶.p. zmarłych poleconych nam w modlitwie wypominkowej

SOBOTA 03.11 7.00 Za ¶.p. Krystynę, Jana/7r/, Grzegorza Strzeżków, Michała Rocka, Stanisławę i Wiktora Kołnierzaków, Danutę Goł±b 17.00 Za ¶.p. zmarłych poleconych nam w modlitwie wypominkowej 17.00 Za ¶.p. Genowefę/30r/ i Wacława Mi±sek, za zm. z rodziny 31 NIEDZIELA ZWYKŁA 04.11 9.00 Za ¶.p. Mirosława Retmana/4r/ 11.00 Za Parafian, Pielgrzymów i Go¶ci 17.00 Za ¶.p. zmarłych poleconych nam w modlitwie wypominkowej

INTENCJE MSZY ¦WIĘTYCH

21 - 28.10.2018

28 NIEDZIELA ZWYKŁA 21.10

9.00 O zdrowie dla Mirosława

11.00 29 rocznicę ¶lubu Bogusławy i Jacka z podziękowaniem za wszelkie łaski z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB GoĽlińskiej dla Jubilatów.

Chrzest: Łucja Domarecka

17.00 Za ¶.p. Tadeusza, Jana, Zofię Sabałów, Antoniego, Zofię, Wacława Gwardysów, Antoniego, Zofię, Zofię, Marka Zychów, Kazimierza Mariannę Sałacińskich.

PONIEDZIAŁEK 22.10

7.00 Za ¶.p. Józefa, Józefę, Antoniego, w int. sióstr i braci, zm. z rodziny Kucharskich i Jobdów.

17.00 Za ¶.p. Zofię i Stanisława, Adama Szostak.

WTOREK 23.10

7.00 Za ¶.p. Józefa, Zofię Lenarcik, zm. z rodz. Lenarcików, Drożdżów.

17.00 Za ¶.p. Agaty, zm. z rodz. Ornat.

17.00 Za ¶.p. Stanisławy i Jana Osiadaczów, zm. z rodz. Osiadaczów i Jakubowskich

¦RODA 24.10

7.00 Za ¶.p. Mariana Koca, zm. z rodz. Koców.

17.00 Za ¶.p. Zofię Sabała (2r.), Kazimierza Sabała, zm. z rodz. Szczepańskich i Sabałów.

CZWARTEK 25.10

7.00 Za ¶.p. Tadeusza, Andrzeja, Wacława, Andrzeja, Mariannę B±bik, Stanisława, Genowefę Wójcik, Henryka, Alinę Rozum.

17.00 Za ¶.p. Mirosława Retmana, Edwarda i Zenobię Ciarów, Monikę Stożek, Zygmunta Budytę, dziadków Retmanów.

17.00 Za ¶.p. Romana Szczepańskiego, Jerzego Szczepańskiego.

PIˇTEK 26.10

7.00 Za ¶.p. Tadeusza Chojnackiego.

17.00 Za ¶.p. Eugenię (r), Wacława, Bogdana Piesiewicz, Franciszkę, Józefa, Eugeniusza, Waldemara Grzegrzółka, Janinę, Wiesława Szlasa, Mariana Kwiatkowskiego, Małgorzatę Dziubak.

SOBOTA 27.10

7.00 Za ¶.p. Irenę Gajewsk±, Zdzisława Pawłowskiego, Ludmiłę, zm. z rodz. Kaczorowskich, Zofię, Kazimierza, Jerzego, Annę Stebnowsk±.

17.00 Za ¶.p. Tadeusza Kuranta, dusze w czy¶ćcu cierpi±ce.

17.00 Za ¶.p. Stanisława, Marii, Janusza Chodoszów, Haliny Pow±zka.

29 NIEDZIELA ZWYKŁA 28.10

9.00 Za ¶.p. Kazimierza Drożdża, Eugeniusza Tomaszka, Krzysztofa Drożdża.

11.00 W 90 rocz. ur. Leokadii Krawczyk z podziękowaniem za wszelkie łaski z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB GoĽlińskiej dla Jubilatki.

11.00 Za parafian, pielgrzymów i go¶ci.

11.00 W 50 rocz. ¶lubu Elżbiety i Wiktora z podziękowaniem za wszelkie łaski z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB GoĽlińskiej dla Jubilatów.

Chrzest: Arkadiusz Kasprzak

17.00 Za ¶.p. Władysława Chlebowskiego, dziadków Chlebowskich.

INTENCJE MSZY ¦WIĘTYCH

14 - 21.10.2018

28 NIEDZIELA ZWYKŁA 14.10

9.00 Za ¶.p. Zygmunta (11r) Teresę (9r) Sabała.

11.00 W 25 rocznicę ¶lubu Agnieszki i Grzegorza Skupniewicz z podziękowaniem za wszelkie łaski z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB GoĽlińskiej dla Jubilatów.

11.00 W 18 rocznicę urodzin Wiktorii Nakoniecznej z podziękowaniem za wszelkie łaski z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB GoĽlińskiej.

Chrzest: Kuba Sudykowski Mateusz Chru¶cik

17.00 Za ¶.p. rodziców - Ryszarda i Władysławy Kłosów, dziadków Lenarcików i Kłosów, zm. z tych rodzin.

PONIEDZIAŁEK 15.10

7.00 Za ¶.p. Teresę Gontarz z racji imienin.

17.00 Za ¶.p. Adama Zielińskiego Jana Zielińskiego (20r), Marię, Annę , zm. z rodziny Zielińskich i Zapałowskich.

17.00 W intencji nauczycieli i wychowawców

WTOREK 16.10

7.00 Za ¶.p. Za parafian (z 14.10.18).

17.00 Za ¶.p. Tadeusza i Reginę Rozum, Wacława, Genowefę Mi±sek, Sebastiana Mi±sek.

17.00 Za ¶.p. Edwarda, Zenobię Ciara

¦RODA 17.10

7.00 Za ¶.p. Emanuela Barrea, Carmine Porcarelli.

17.00 Za ¶.p. Arkadiusza Rybarczyka od członków żywego różańca.

7.00 Za ¶.p. Józefa i Katarzynę Gajownik, Henryka, Feliksa, Jana, Zofię Gutowsk±, zm. z rodz. Walickich, Jobdów, WoĽniaków.

CZWARTEK 18.10

7.00 Za ¶.p. Mariannę i Józefa Grylak.

17.00 Za ¶.p. Barbarę i Józefa Pi±tek, Zofię Lempkowsk±, Władysławę i Stanisława Fabianiak.

PIˇTEK 19.10

7.00 Za ¶.p. Adama Banasiaka (3r).

17.00 Za ¶.p. Jana Żurawia, Agnieszkę Januszkiewicz, zm. z rodz. Żurawiów, Janickich.

17.00 Za ¶.p. Jana Kluczka.

SOBOTA 20.10

7.00 Za ¶.p. Romana Lewińskiego (2r).

17.00 Dziękczynna w 45 rocznicę ¶lubu z pro¶b± o błogosławieństwo na dalsze lata życia.

17.00 W 50 rocznicę ¶lubu Janiny i Zdzisława Jaskulak z podziękowaniem za wszelkie łaski z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB GoĽlińskiej dla Jubilatów.

28 NIEDZIELA ZWYKŁA 21.10

9.00

11.00 W 29 rocznicę ¶lubu Bogusławy i Jacka z podziękowaniem za wszelkie łaski z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB GoĽlińskiej dla Jubilatów.

Chrzest: Łucja Domarecka

17.00 Za ¶.p. Tadeusza, Jana, Zofię Sabałów, Antoniego, Zofię, Wacława Gwardysów, Antoniego, Zofię, Zofię, Marka Zychów, Kazimierza Mariannę Sałacińskich.

INTENCJE MSZY ¦WIĘTYCH

07 - 14.10.2018

27 NIEDZIELA ZWYKŁA 07.10

9.00 Za ¶.p. Henryka Osiadacza/5r/

11.00 W 10 rocznicę ¶lubu Katarzyny i Karola Bieleckich z podziękowaniem za wszelkie łaski z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB GoĽlińskiej dla Jubilatów i ich dzieci

11.00 W 1 rocznicę ¶lubu Moniki i Kamila; w 25 Małgorzaty i Mirosława z podziękowaniem za wszelkie łaski z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB GoĽlińskiej

Chrzest: Antoni Kęder

17.00 Za ¶.p. Cecylię/r/ i Tomasza Szczepańskich

17.00 W int. rodz. GoĽlińskich o Boże błog. dla Żywych i wieczny pokój dla zmarłych

PONIEDZIAŁEK 08.10

7.00 Za ¶.p. Henryka/8r/ i Mariannę B±derów

17.00 O zdrowie dla Michała, wszelkie potrzebne łaski

17.00 Za ¶.p. Janinę/r/ i zmarłych z rodziny Siwek

WTOREK 09.10

7.00 Za ¶.p. Lucjana Sosnowskiego/10r/, Genowefę, Wandę, za zm. z rodz. Sosnowskich, Chabrzyńskich, Kaczmarskich

17.00 Za ¶.p. Stefana/r/ i Stanisławę Ciara

17.00 Za ¶.p. Józefa Pełka, za zm. z rodz. Pełków i Majaków

¦RODA 10.10

7.00 Za ¶.p. Jakuba Lewińskiego/od kolegów i koleżanek z pracy/

17.00 Za ¶.p. Stanisławę Kurek/r/, Jana Pyzę, Kamila, Lucynę, Stanisława Prac

CZWARTEK 11.10

7.00

17.00 Za ¶.p. Kazimierza Stolarczyka/1r/, za zm. zrodz. B±bików i Stolarczyków

17.00 Za ¶.p. Henryka/1r/ i Kazimierę/4r/ Grzegrzółka

PIˇTEK 12.10

7.00 Za ¶.p. Antoniego/r/, Stefana, Katarzynę Jobda, za zm. z rodz. Jobdów i Kucharskich

17.00 Za ¶.p. Mariannę, Stanisława Krawczyk, brata Józefa, Zofię i Jana Michnik, brata Krzysztofa.

SOBOTA 13.10

7.00 Za ¶.p. Henryka/8r/ i Mariannę B±derów

17.00 Za ¶.p. Edwarda i Henryka Cie¶laków

17.00 Za ¶.p.Marianne i Jana Nogal, Elżbietę Zdrojewsk±

28 NIEDZIELA ZWYKŁA 14.10

9.00 Za ¶.p. Zygmunta/11r/ i Teresę/9r/ Sabała

11.00 W 25 rocznicę ¶lubu Agnieszki i Grzegorza Skupniewicz z podziękowaniem za wszelkie łaski z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB GoĽlińskiej dla Jubilatów i ich najbliższych

11.00 W 18 rocznicę urodzin Wiktorii Nakoniecznej z podziękowaniem za wszelkie łaski z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB GoĽlińskiej

Chrzest: Kuba Sudykowski

17.00 Za ¶.p. rodziców Ryszarda i Władysławę Kłosów, dziadków Lenarcików i Klosów, zmarłych z tych rodzin

INTENCJE MSZY ¦WIĘTYCH

30.09. - 07.10.2018

26 NIEDZIELA ZWYKŁA 30.09

9.00 Za ¶.p. Jadwigę/9r/ i Wojciecha Biczyk, za zm. z rodz. Ochniów i Biczyków

9.00 Za ¶.p. Marka/28/

11.00 Za Parafian, Pielgrzymów i Go¶ci

11.00 W 1 rocznicę ¶lubu Magdaleny i Piotra Szremskich z podziękowaniem za wszelkie łaski z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB GoĽlińskiej

Chrzest: Marcin Łuczak, Jan Szostak, Kinga Walędzik

17.00 Za ¶.p. Lilię Budyta/r/, za zm. z rodzin Budytów i Ciarów

PONIEDZIAŁEK 01.10

7.00 Za ¶.p. Marka/29/

17.00 O Boże błogosławieństwo i opiekę MB Różańcowej dla Kółka Różańcowego z Niecieczy i ich rodzin

17.00 Z podziękowaniem za opiekę Aniołów Stróżów dla Marzeny i Darka

WTOREK 02.10

7.00 Za ¶.p. Marka Ciechomskiego/30/

17.00 Za ¶.p. Teresę Sielsk±, Jana Helenę, Piotra, Mariannę Sielskich, Agnieszkę Januszkiewicz

17.00 O Boże błogosławieństwo i opiekę MB Różańcowej dla Kółka Różańcowego z Wicia i ich rodzin

¦RODA 03.10

7.00 Za ¶.p. Józefa Szlasa/1r/

17.00 Za ¶.p. Honoratę Gerc w 30 dzień po ¶mierci

17.00 O Boże błogosławieństwo i opiekę MB Różańcowej dla Kółka Różańcowego z Mariańskiego Porzecza i ich rodzin

CZWARTEK 04.10

7.00 Za ¶.p. Krzysztofa Knotka

7.00 Za ¶.p. Jana Łuczak, za zm. z rodzin Łuczaków, Ciarów, Masztalerek

17.00 Za ¶.p. Józefa Kluczka/20r/, za zm. z rodz. Kluczków i Karpiszów, Sylwestra Kwiatkowskiego

PIˇTEK 05.10

7.00 Za ¶.p. Stanisława, Lucynę, Kamila Prac, Jakuba Kołnierzak

7.00 Za ¶.p. Andrzeja, Barbarę, Katarzynę, Stanisława, Romana, Jana, Tadeusza Budytów

17.00 O Boże błogosławieństwo i opiekę MB Różańcowej dla Kółka Różańcowego z GoĽlina Małego i ich rodzin, o powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii

SOBOTA 06.10

7.00 Za ¶.p. Stanisława i Mariannę Strzeżek, Jadwigę Strzeżek/2r/ i z racji imienin

16.00 ¦lub: Piotr i Patrycja Chudek

17.00 Za ¶.p. zmarłych poleconych nam w modlitwie wypominkowej

27 NIEDZIELA ZWYKŁA 07.10

9.00 Za ¶.p. Henryka Osiadacza/5r/

11.00 W 10 rocznicę ¶lubu Katarzyny i Karola Bieleckich z podziękowaniem za wszelkie łaski z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB GoĽlińskiej dla Jubilatów i ich dzieci

11.00 W 1 rocznicę ¶lubu Moniki i Kamila; w 25 Małgorzaty i Mirosława z podziękowaniem za wszelkie łaski z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB GoĽlińskiej

Chrzest: Antoni Kęder

17.00 Za ¶.p. Cecylię/r/ i Tomasza Szczepańskich

17.00 W int. rodz. GoĽlińskich o Boże błog. dla Żywych i wieczny pokój dla zmarłych

INTENCJE MSZY ¦WIĘTYCH

23 - 30.09.2018

25 NIEDZIELA ZWYKŁA 23.09

9.00 Za ¶.p. Jana Lenarcika/r/, za zm. z rodz. Lenarcików i Sosnowskich

9.00 Za ¶.p. Marka/21/

11.00 W 1 rocznicę ¶lubu Juli i Franciszka Wróblewskich z podziękowaniem za wszelkie łaski z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB GoĽlińskiej

16.00 ¦lub: Przemysław Baran i Marta Betz

17.00 Za ¶.p. Janusza Biczyka/r/

PONIEDZIAŁEK 24.09

7.00 Za ¶.p. Marka/22/

7.00 Za Parafian, Pielgrzymów i Go¶ci

17.00 Za ¶.p. rodziców Antoniego i Annę Widłak, dziadków Widłaków i Wójcikowskich, te¶ciów Antoninę i Kazimierza Żelazo

WTOREK 25.09

7.00 Za ¶.p. Marka/23/

17.00 Za ¶.p. Bogdana Strzeżka, zm. z rodziny Strzeżków i Dominiczaków

¦RODA 26.09

7.00 Za ¶.p. Marka/24/

17.00 Za ¶.p. Edwarda Gos w 30 dzień po ¶mierci

CZWARTEK 27.09

7.00 Za ¶.p. Marka/25/

17.00 Za ¶.p. Wacława Krawczyka, za zm. z rodzin Krawczyków i Sławińskich

17.00 Za ¶.p. Stanisława Kłos/24r/, Bronisławę, Zdzisława

PIˇTEK 28.09

7.00 Za ¶.p. Marka/26/

7.00 Za ¶.p. Jakuba Kołnierzak w 30 dzień po ¶mierci

17.00 Za ¶.p. Wacława, Stanisława, Irenę B±bik, Henryka i Mieczysława Przybysz, Agnieszkę Kowalsk±, Bogumiłę Chodosz, Kazimierza, Alinę Kurach

SOBOTA 29.09

7.00 Za ¶.p. Marka/27/

15.00 ¦lub: Tomasz Soska i Magdalena Ornat

16.00 ¦lub: Piotr Ligaj i Anna Zapa¶nik

17.00 Za ¶.p. Leokadię, Michała Strzeżek, Zbigniewa Walęckiego, Henryka Tkaczyka

18.00 ¦lub: Sebastian Szajner i Aleksandra Mydłowska

26 NIEDZIELA ZWYKŁA 30.09

9.00 Za ¶.p. Jadwigę/9r/ i Wojciecha Biczyk, za zm. z rodz. Ochniów i Biczyków

9.00 Za ¶.p. Marka/28/

11.00 Za Parafian, Pielgrzymów i Go¶ci

11.00 W 1 rocznicę ¶lubu Magdaleny i Piotra Szremskich z podziękowaniem za wszelkie łaski z pro¶b± o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB GoĽlińskiej

Chrzest: Marcin Łuczak, Jan Szostak, Kinga Walędzik

17.00 Za ¶.p. Lilię Budyta/r/, za zm. z rodzin Budytów i Ciarów